• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Telefon - przywrócenie danych

Object Storage Arubacloud
0 głosów
365 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2021 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany
zamknięte 24 czerwca 2021
Moje pytanie jest takie - czy po przywróceniu ustawień fabrycznych, można jeszcze te dane w jakikolwiek sposób odzyskać? Czytałam, że trzeba tą pamięć nadpisać - tzn po przywróceniu danych fabrycznych, jeszcze raz telefon uruchomić i zapełnić pamięć czymkolwiek. Tak zrobiłam. Pościągałam jakieś gry na wyczyszczonym już telefonie, zapełniłam pamięć chyba w 95% i od nowa przywrócenie danych fabrycznych. Czy to wystarczy i na 100% nikt nie odzyska żadnych danych w tym telefonie?
komentarz zamknięcia: .......

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2021 przez niezalogowany
komentarz 24 czerwca 2021 przez niezalogowany
przywrócone 24 czerwca 2021 przez Arkadiusz Waluk
mam nadzieję, że nikt nic nie przywróci. to telefon służbowy, który używałam do celów prywatnych. muszę go teraz oddać i boje się, że w pracy coś przywrócą :/ a nie chciałabym, żeby ktoś miał wgląd do moich zdjęć (które i tak były na karcie pamięci, którą wyjęłam), czy rozmów, smsów prywatnych
komentarz 24 czerwca 2021 przez niezalogowany

jeśli zdjęcia były zapisywane bezpośrednio na kartę ,to problemów raczej być nie powinno ...

a z resztą danych to już wiesz sama jak jest wink  ze źródeł dostępnych powyżej.

Miejmy nadzieję że w pracy nie mają takich zainteresowań...cheeky

Następnym razem nie używaj służbowego jako by był prywatny smileyyes

Mam nadzieję że Twoje obawy nie znajdą potwierdzeń i wszystko będzie dobrze.

Pozdrawiam Serdecznie i Powodzenia .

komentarz 24 czerwca 2021 przez niezalogowany
przywrócone 24 czerwca 2021 przez Arkadiusz Waluk
a czy wiesz, czy jakby przywrócili np facebooka czy inne media społecznościowe, to czy przywrócili by razem z dostępem do moich kont, czy jako samą aplikacje? tzn inaczej - jakby przywrócili np facebooka, to czy mieliby wgląd do moich rozmów, że przywróciliby odrazu zalogowane konto?
komentarz 24 czerwca 2021 przez niezalogowany
przywrócone 24 czerwca 2021 przez Arkadiusz Waluk
bo po prostu, jak wygląda takie przywrócenie danych? przywracają się wszystkie aplikacje, wszystkie rozmowy, czy jakieś ruchy telefonu zapisane innym językiem, jakims informatycznym? ciezko mi opisac slowami, bo sie totalnie nie znam
komentarz 24 czerwca 2021 przez niezalogowany

zmień sobie hasła(social media) w razie W ,po całej operacji oddania służbowego telefonu i po problemie ...

wink jeśli chodzi o oprogramowanie przywracające dane to ja takiej wiedzy nie posiadam.

 

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 210 wizyt
pytanie zadane 18 marca w Urządzenia mobilne przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 95 wizyt
pytanie zadane 6 marca w Urządzenia mobilne przez Panelinio Gaduła (3,810 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 149 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...