• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szansa się na dostanie do technikum

Object Storage Arubacloud
0 głosów
830 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Olafisz Nowicjusz (230 p.)
edycja 17 czerwca 2021 przez Olafisz
Witajcie, mam 14 lat i kończę 8 klasę. Chce się dostać do technikum elektronicznego (technikum nr 8 w Sosnowcu) na profil

technik programista. Bardzo się stresuje i chciałbym wiedzieć jakie na tą chwile są moje szanse na dostanie się do tej szkoły. Oto moje oceny ( wyniku egzaminu jeszcze nie ma )

Matematyka 5

Fizyka 4

Angielski 5

Rosyjski 5

Polski 6

Religia 6

Plastyka 6

Biologia 5

Chemia 5

EDB 6

Informatyka 6

Technika 4

Przyroda 4

Muzyka 6

WF 6

Historia 6

WOS 6
3
komentarz 18 czerwca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Te oceny to jakieś dziwne. W mojej szkole żaden uczeń chyba nie miał takich. Lepiej idź do liceum a potem rób doktorat. W technikum się będziesz tylko męczył rok dłużej :D
komentarz 18 czerwca 2021 przez Olafisz Nowicjusz (230 p.)

@JakSky, nie rozumiem co w tym dziwnego ?

2
komentarz 18 czerwca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Bo mieć tyle 6 to ewenement na skalę kraju. Chyba, że to jakaś prywatna szkoła :)
1
komentarz 18 czerwca 2021 przez Whistleroosh Maniak (56,980 p.)
Z tymi szóstkami to różnie bywa. Wielu nauczycieli na koniec gimnazjum podwyższało ocenę niektórym uczniom z 5 na 6, bo zwiększało to liczbę puntów przy rekrutacji do liceum (nie wiem jak wygląda rekrutacja teraz, ale pewnie działa to na tej samej zasadzie). Więc ocena końcowa zależy często od tego jak bardzo lubi cię nauczyciel, a nie jak dobrze umiesz dany przedmiot
1
komentarz 18 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
coś ty za robienie zdań mozna 6tke mieć :D

3 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 17 czerwca 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Pomiędzy 100% i 0%. Skąd mamy wiedzieć, ilu będzie kandydatów i jakie będą mieli oceny i wyniki z egzaminu. Popytaj w szkole, od jakich progów przyjmowali w ubiegłych latach.

Ogólnie pytanie bez sensu   (na tym forum), nawet nie podałeś jakie to technikum.
+2 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2021 przez Slazi Nowicjusz (180 p.)
Wydaje mi się że na początku powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie " Co Chcesz robić w życiu  ?"

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego iż udzielenie odpowiedzi na wyżej cytowane pytanie w wieku 14 lat może być troszkę trudne, lecz jeśli odpowiedź brzmi  " Chcę być programistą " to się nie przejmuj - zostaniesz nim nawet jeśli zabraknie Tobie punktacji do wymarzonej szkoły.
+1 głos
odpowiedź 18 czerwca 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Do technikum zazwyczaj są niskie progi. Dostaniesz się bez problemu.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 3,137 wizyt
+5 głosów
1 odpowiedź 1,451 wizyt
0 głosów
7 odpowiedzi 794 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Atarii Użytkownik (770 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...