• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozszerzenie ekranu komputera na dwa monitory

0 głosów
49 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca w Sprzęt komputerowy przez michu110 Nowicjusz (120 p.)
Witam,

mam komputer z dwoma wyjściami:

1. HDMI

2. VGA

Potrzebuję podłączyć do niego dwa monitory i mają one pracować w trybie rozszerzenia ekranu. W momencie, gdy korzystam z wyjścia HDMI - wyjście VGA nie działa i na odwrót. Jakie urządzenie jest mi potrzebne, żeby zrealizować ww. zadanie. Komputer ma złącze USB 3.0, nie ma USB typu C.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 czerwca przez cava96 Obywatel (1,840 p.)
komentarz 10 czerwca przez Wiciorny Mędrzec (155,400 p.)
niekoniecznie płyta, możliwe w biosie ustawienie jest takie. Miałem to kiedyś na DELL Lettitiude, pracowniczym... i dopiero, z Service Desk ktoś po 3 wymianie skojarzył, że tam takie opcje mogą się znajdywać.
komentarz 11 czerwca przez cava96 Obywatel (1,840 p.)
Dokładnie, więc autor posta najlepiej jak przejrzy opcje biosa/systemu

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 159 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez KonDZIKs Obywatel (1,730 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 458 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Grzegorz Mikina Mądrala (6,060 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 261 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez sKodowany Obywatel (1,150 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

84,132 zapytań

132,902 odpowiedzi

293,920 komentarzy

55,556 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...