• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
420 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2021 w Sprzęt komputerowy przez Domino1997 Nowicjusz (160 p.)
Cześć! Jestem nowy w składaniu kompów i aktualnie chce złożyć swój pierwszy komputer. Ceny kart są narazie jak wiemy strasznie wysokie i nie chce przepłacać i kartę kupię w przyszłości. Mam więc pytanie wybrałem procesor intel core i5 10400f na płycie b460m pro4 i narazie chce zostawić karte z starego kompa a mianowicie gtx960 strix 4gb od asusa mam pytanie czy karta graficzna będzie działać z tym procesorem i nie będą występowały żadne problemy z np. podłączeniem karty. Z góry dzięki wszystkim :)
komentarz 9 czerwca 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)

Nie rozumiem, najpierw Pan pisze:

aktualnie chce złożyć swój pierwszy komputer.

a później:

narazie chce zostawić karte z starego kompa

Czyli Pan nie układa swojego pierwszego komputera? Teraz pytanie co jest prawdą?

Tak tylko z ciekawości pytam.

komentarz 9 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
a może poprzedni komputer, kupił w całości? A ten chce "po raz pierwszy złożyć"?
Logicznie czytając
komentarz 9 czerwca 2021 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

@Domino1997,

czy karta graficzna będzie działać z tym procesorem i nie będą występowały żadne problemy z np. podłączeniem karty.

Procesor tutaj nie ma nic do gadania. Jeśli płyta główna ma gniazdo zgodne z twoją kartą, to będzie działać.

1 odpowiedź

–4 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2021 przez Teknal Początkujący (290 p.)
Mogło by nie działać polecam Ci zapłacić trochę więcej i kupić nvidie gtx 1060 sam posiadam i np. w cs-ie mam 400 FPS

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 220 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 507 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez lucaz Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 117 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...