• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Facebook logowanie problem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
266 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez marko81 Nowicjusz (120 p.)
Założyłem sobie konto Facebook kilka dni temu i chodziło normalnie przez kilka dni i teraz prosi o jakiś kod z generatora , jak nie ustawiałem logowania dwuetapowego to skąd teraz prosi o ten kod? skąd mam wziąć ten kod?
komentarz 9 czerwca 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
najprawdopodobniej kod przyszedł ci na maila albo na telefon
komentarz 9 czerwca 2021 przez marko81 Nowicjusz (120 p.)
nic nie przyszło na maila nr telefonu jeszcze nie podawałem
komentarz 9 czerwca 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
logujesz się z tego samego internetu bez żadnego proxy i vpn'a ?
komentarz 9 czerwca 2021 przez marko81 Nowicjusz (120 p.)
Tak
komentarz 9 czerwca 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
a jak to wygląda ? wyświetla ci się po prostu prośba o wpisanie kodu bez żadnych innych informacji ?
komentarz 9 czerwca 2021 przez marko81 Nowicjusz (120 p.)

Wymagane uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Zgodnie z Twoją prośbą wymagamy podawania 6-cyfrowego kodu logowania podczas próby dostępu do konta z nowego urządzenia lub przeglądarki.

Wprowadź poniżej 6-cyfrowy kod z Generatora kodów lub aplikacji innej firmy.

Nie logowałem sie z zadnego nowego urzadzenia czy przeglądarki

komentarz 9 czerwca 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
mhm no to nwm co w takim przypadku zrobić, wygląda mi to na włamanie na konto ale możliwe że to po prostu błąd, skontaktuj się z supportem facebooka bo no wygląda to trochę podejrzanie
komentarz 9 czerwca 2021 przez marko81 Nowicjusz (120 p.)
odezwanie sie do supportu to jakis cud jak odpisza bo oni w ogole maja gdzies i bardzo rzadko komu kolwiek odpowiadaja
komentarz 9 czerwca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Zapewne musisz użyć aplikacji mobilnej.
komentarz 9 czerwca 2021 przez marko81 Nowicjusz (120 p.)
tzn ? mozesz cos wiecej napisac?
1
komentarz 9 czerwca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Musisz pobrać aplikację Facebook na telefon, następnie zalogować się w aplikacji. Nie mam Fb bo to lewicowy syf, więc to tylko domysły, ale tak jest w wielu aplikacjach np. Revolut.
komentarz 9 czerwca 2021 przez marko81 Nowicjusz (120 p.)
to po co w ogole ta gadka jak nie masz i nie masz pojecia?
1
komentarz 9 czerwca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Bo mam mózg i potrafię pomyśleć? Jak ma Ci dojść kod skoro- na email nic nie doszło i SMS też. To logiczne, że jednym z ostatnich miejsc pozostaje aplikacja mobilna.
komentarz 9 czerwca 2021 przez marko81 Nowicjusz (120 p.)
ale jak to zrobie przez ta aplikacje?
1
komentarz 9 czerwca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Logujesz się loginem i hasłem i potem zapewne przyjdzie kod. Ewentualnie poproszą o podanie numeru telefonu na który wyślą kod. Pobierz zobacz, co Ci szkodzi?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 693 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2017 w PHP przez KrysztoSLU Użytkownik (690 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,592 wizyt
pytanie zadane 22 października 2017 w PHP przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 536 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez magadamarzen Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...