• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Golang - Osoby Do Wspólnej Nauki (Jeśli Masz Discord)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
536 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Devercises Nowicjusz (140 p.)
Cześć, jestem początkującym (nastoletnim) programistą w Golang i poszukuję osób do wspólnej nauki. Jeśli ktoś jest na podobnym lub wyższym poziomie z Go, może zrobimy jakieś projekty? Mam za sobą na razie tylko jeden projekcik, ale bardzo mały. Czuję że wiele osób w Polsce nie interesuje się Go, ale mnie ten język kręci na maksa, a czuję się dosyć samotny, więc pytam. Kontakt tylko przez Discord bo tam jestem najczęściej - Wojcraftinho#7234

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

 Czuję że wiele osób w Polsce nie interesuje się Go

Interesować- pewnie interesują, ale raczej w tzw. "wolnym czasie" podłubać, podyktowane jest to też tym, że oferty na rynku polskim z wykorzystaniem GO jest bardzo niewiele, więc o ile  jesteś super i dużo umiesz - to możesz być tym jednym z niewielu, ale nie każdy chce od takiej strony atakować rynek, bo to jednak jest ryzyko  

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 396 wizyt
pytanie zadane 16 września 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez mary.drozd Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 276 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2016 w C i C++ przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 151 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...