• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wybór uczelni w Łodzi

Object Storage Arubacloud
+1 głos
351 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Pereq Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 6 czerwca 2021 przez Pereq
Witam jestem tegorocznym maturzystą i planuję studiować w Łodzi. Oczywiście informatykę lub informatykę stosowaną. Którą uczelnie wybrać Politechnikę Łódzką czy Uniwersytecie, na jakim wydziale. Przyda się też jakieś uzasadnienie. I oczywiście czy w ogóle mam szanse się dostać z wynikami
-Matematyka podstawa 95-100%
-Matematyka rozszerzenie 80-90%
-Informatyka rozszerzenie 30-40%
-Angielski podstawa 75-85%
-Polski podstawa 30%
komentarz zamknięcia: Chce zadać inne podobne
komentarz 5 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
znajdź grupy na Facebooku, ludzi którzy tam byli, gdzie jest większy kontent - to tam na pewno rzetelnie ktoś Ci odpowie
komentarz 6 czerwca 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Masz jeszcze Informatykę na AHE

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 czerwca 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Nie napisałeś nawet jakie kierunek....

Ja słyszałem bardzo dobre opinie o Wydziale FTIMS na PŁ oraz bardzo złe opinie o wydziale EEIA.

Jeśli masz na myśli kierunek informatyka, to sugeruję taką kolejność - na obu uczelniach informatyka jest na 2 wydziałach

1. FTIMS na PŁ
2. Fizyki i informatyki stosowanej na UŁ
3. Matematyki i Informatyki na UŁ
4. EEIA na PŁ
1
komentarz 5 czerwca 2021 przez Pereq Nowicjusz (150 p.)
Dzięki za odpowiedź. Myślałem że na tym forum i po dodaniu tagu to dosyć oczywiste na jaki kierunek hah.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 817 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,040 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...