• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Builder aplikacji mobilnych - w 3 dni zrobiłem aplikację we Flutter

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
376 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2021 w Nasze poradniki przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

Od dłuższego czasu poszukiwałem jakiegoś dobrego narzędzia LowCode do tworzenia aplikacji mobilnych - i znalazłem. FlutterFlow to całkiem nowy builder aplikacji mobilnych z integracją z github, firebase oraz możliwością integracji z własnym API. Integracja z Github to coś czego brakuje wielu tego typu narzędziom, dzięki temu w łatwy sposób można za równo programować jak i "klikać" aplikację z poziomu samego narzędzia. 

Sam builder interfejsu to świetne narzędzie do zaoszczędzenia czasu programisty, zawsze "przeklepywanie" UI z makiet od grafika wydawało mi się nieoptymalną praktyką. W moim artykule opisuję FlutterFlow, łączenie własnego kodu z tym wygenerowanym oraz wady i zalety takiego rozwiązania.

Zainteresowanych zapraszam do Artykułu.

Rozumiem sceptycyzm programistów co do NoCode/LowCode, jednak warto zauważyć że do pewnych zastosowań takie narzędzia się nadają wręcz idealnie. Zapraszam do zadawania pytań, chętnie rozwieję (lub potwierdzę) wątpliwości.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 162 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2021 w Inne języki przez MatiZeb Obywatel (1,160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 316 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 247 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...