• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Filmik ze zła data

Object Storage Arubacloud
0 głosów
457 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Maetini94 Nowicjusz (120 p.)
Cześć

Mam problem ze swoim telefonem xiaomi redmi note 9 pro. W dniu 01.06 nagrałam filmik który nagrał się z datą 02.06 i pytanie czemu tak się stało i jak to jest możliwe że następnego dnia ten filmik wyświetla się pod data 02.06 a nie pod prawdziwa data 01.06 i jak to zmienić? Z czym to jest spowodowane?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 czerwca 2021 przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)

Sprawdź, czy aby na pewno masz ustawioną poprawną godzinę i/lub datę. Również posiadam Xiaiomi (nie pierwsze z resztą) i nigdy nie napotkałem podobnego błędu.

Aby upewnić się, że zegar oraz data są skonfigurowane poprawnie:

  1. Włącz ustawienia
  2. W wyszukiwaniu wpisz "Data i godzina"
  3. Przesuń na "włączone" (kolor niebieski") suwaki: "Użyj czasu podanego przez sieć" oraz "użyj strefy czasowej podanej przez sieć"
–1 głos
odpowiedź 2 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Chiński soft :) albo masz spolszczenie na Chiński ROM - zauważ że w chinach jest +11 godzin więc stąd jest tego wynik.
MUI jeśli masz na sofcie Chińskim ono generalnie bazuje wtedy co nie co na "chińskich danych"  - tych transmisyjnych tylko
https://time.is/pl/China
komentarz 2 czerwca 2021 przez Maetini94 Nowicjusz (120 p.)
Czyli rozumiem że mam ustawione te +11 godzin czy mogę to cofnąć tak by w tym momencie pokazało mi rzeczywista godzinę utworzenia filmiku?
komentarz 2 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

nie wiem jaki masz soft, tzn wątpię żebyś miał inna datę zobacz w system- ale sprawdź jak zapisywane są pliki jeśli może, generalnie nie wiem co zmienia u Ciebie "data", że to na tyle istotne.https://www.youtube.com/watch?v=afYr_hE1iXQ&ab_channel=HardReset.Info

 Settings->Additional Settings->Date & time -> Sprawdź manipulacje ustawienia włącz automatyczny time zone  off/on. jak to u Ciebie zadziała 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,020 wizyt
pytanie zadane 7 września 2019 w Grafika i multimedia przez kropkaPl Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 953 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2017 w Offtop przez Ferrow Początkujący (360 p.)
+3 głosów
5 odpowiedzi 326 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez jk_kord Bywalec (2,950 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...