• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

apache nie działa prawidłowo :<

Object Storage Arubacloud
0 głosów
609 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Wilczu Mądrala (5,190 p.)
Witam mam problem apache nie działa mi prawidłowo :<

http://scr.hu/2xhj/z1e5j

proszę o pomoc

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez Luna Cognita Dyskutant (8,130 p.)
wybrane 26 sierpnia 2015 przez Wilczu
 
Najlepsza
Uroki windows 10. dokładnie ten sam problem miałem kilka dni temu. Przy Apache kliknij Config i wejdź w httpd.conf a następnie wyszukaj "Listen" i zmień port z 80 na 81. Później tylko wchodzisz localhost:81
komentarz 26 sierpnia 2015 przez Wilczu Mądrala (5,190 p.)
dzięki wielkie wcześniej też zmieniałem port w configu lecz nie wiedziałem że nie wpisuje sie localhost tylko localhost:81 :)
0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)
Coś korzysta z portu 80. Zresetuj system.
0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Z jakiego windowsa korzystasz?

Masz skypa?

Jeśli masz windowsa 10 to nie wiem jak Ci pomóc.

Jeśli masz skypa to zmień jego ustawienia. Najedź na narzędzia w górnym menu programu, kliknij na nie, potem wybierz "Opcje". Pokaże Ci się nowe okno. Kliknij na zaawansowane. Tam  przejdź w połączenie. Gdy już tam będziesz, odchacz opcję: "Użyj portów 80 i 443 do dodatkowych połączeń przychodzących". Kiedy już to zrobisz zresetuj komputer. Powinno działać.

Pozdrawiam.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,661 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 2,169 wizyt
pytanie zadane 1 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Sznurek11 Obywatel (1,000 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 513 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2017 w HTML i CSS przez xt3nz Nowicjusz (140 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...