• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana dysku dynamicznego z systemem na podstawowy.

+1 głos
46 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2021 w Sprzęt komputerowy przez nielot Obywatel (1,220 p.)

Witam, przez swoją głupotę zmieniłem dysk w laptopie na dynamiczny. Największy kłopot w tym że jest to jedyny dysk z systemem i w Internecie nie znalazłem porad co robić w takiej sytuacji.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to zainstalowanie jakiegoś systemu na pendrive i tam to zmienić, ponieważ nie mogę skasować systemowej partycji z poziomu systemu, nawet w instalatorze Windowsa nie da się usunąć.

Czy pomysł z pendrive wypali? Co innego mogę zrobić? Dodam że nie mam absolutnie żadnych plików.

Screen z sytuacji

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 30 maja 2021 przez VBService VIP (144,910 p.)

Jedyne co przychodzi mi do głowy to zainstalowanie jakiegoś systemu na pendrive i tam to zmienić, ponieważ nie mogę skasować systemowej partycji z poziomu systemu, nawet w instalatorze Windowsa nie da się usunąć.

Hiren’s BootCD PE x64 - Windows PE uruchamiany z pendrive-a, zawiera m. in. Hard Disk Tools – Partition Tools.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 156 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Danio Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 102 wizyt
pytanie zadane 7 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 164 wizyt
pytanie zadane 9 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez krisu Nowicjusz (180 p.)

86,486 zapytań

135,242 odpowiedzi

300,489 komentarzy

57,234 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...