• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tor nie działa

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
643 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Dudi Nowicjusz (120 p.)
Witam. Mam problem z torem przy uruchamianiu wyskakuje tor failed i nie chce połączyć sie z netem. Pomocy
komentarz 29 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
a jakiego VPN, mostu używasz? :)
komentarz 29 maja 2021 przez Dudi Nowicjusz (120 p.)
Nie wiem nawet, zainstalowałem na laptopie zgodnie z instrukcja na yt i powinno działać ‍♂️jak i gdzie sprawdza sie ten vpn?
komentarz 29 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
jak ty chcesz się połączyć z torem na swoim internecie lokalnie to pozdrawiam.
komentarz 29 maja 2021 przez Dudi Nowicjusz (120 p.)
To jak mogę sie inaczej połączyć? Proszę o jakieś wskazówki
komentarz 29 maja 2021 przez Dudi Nowicjusz (120 p.)
Dodam ze na telefonie normalnie sie połączyłem a na laptopie nie mogę z trgo samego internetu
komentarz 10 czerwca 2021 przez jaworowicz Użytkownik (800 p.)
Jak rozumiem antywirus na komputerze ma odblokowane porty do połączeń TOR lub inne blokady, które mogą powodować problem ?

1 odpowiedź

–4 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2021 przez cieros Początkujący (300 p.)
Jeżeli nie masz tak podstawowej wiedzy co to VPN, i chcesz wejść z poradnika na YT. To nie radzę! Dostaniesz DDos (poczytaj). Poczytaj trochę o sieciach komputerowych oraz o tym jak działa VPN, Tails, VM Ware / Virtualbox. Jeżeli trochę poczytasz i będziesz to rozumieć to sam się łącz, nie korzystaj z poradników na YT. Do połączenia należy użyć:

- VirtualBox / VW Ware (Ja polecam VirtualBox - prosty w obsłudze)

- Tails (System operacyjny) na wirtualnej maszynie (Wirtualna maszyna - to jest to co napisałem wyżej)

- VPN (Najlepiej Nord VPN (Na komputerze fizycznym))

- Tor (Na Maszynie wirtualnej)

- Anty - Wirus na komputerze lokalnym.

To co napisałem to tylko poradnik, robisz to na własną odpowiedzialność!
1
komentarz 9 czerwca 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
dlaczego niby ma dostać ddos ? XD

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 108 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Niepokonana7999 Bywalec (2,250 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 1,220 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 3,970 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Absum Bywalec (2,640 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...