• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop nie widzi zewnętrznego dysku ssd na usb-c

Object Storage Arubacloud
0 głosów
258 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2021 w Sprzęt komputerowy przez Michał Drożdżyński Początkujący (370 p.)
Korzystam z zewnętrznego dysku ssd sandisk. Wczoraj po zawieszeniu komputera wyłączyłem go guzikiem i po ponownym włączeniu laptopa dysk przestał być widoczny, nawet w biosie. Początkowo myślałem że dysk uległ uszkodzeniu, ale po użyciu przejściówki na zwykłe usb dysk działa prawidłowo. Zależy mi jednak na tym aby nadal móc korzystać z portu usb-c, bo tamten port jest mi potrzebny. Czy to jest wina dysku, czy może jedynie port się uszkodził? Czy można to jakoś naprawić?
komentarz 15 czerwca 2021 przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
Masz inny sprzęt z USB-C, jak tak to do niego podłącz i powiedz czy działa
komentarz 16 czerwca 2021 przez Michał Drożdżyński Początkujący (370 p.)
podłączenie innego sprzętu do tego portu działa
komentarz 16 czerwca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Próbowałeś odwracać złącze? Nie zawsze usb-c działa obustronnie.
komentarz 16 czerwca 2021 przez Michał Drożdżyński Początkujący (370 p.)
Wtedy próbowałem, ale nie działało. Natomiast przed chwilą podłączyłem i wszystko działa poprawnie i obustronnie. Po prostu minęły 2 tygodnie i jest ok xd. Czym to może być spowodowane?
komentarz 16 czerwca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Brakujące sterowniki może. Nie mam pojęcia szczerze.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 3,071 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez klikweeb Obywatel (1,480 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,100 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez MarcinGuziorHombre Początkujący (320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 389 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...