• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Seedowanie torrentów a internet

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
811 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Kacperhehe Bywalec (2,930 p.)
Siemka, jak to jest z seedowaniem plików. Spowalnia mi to jakoś internet?
Chodzi mi o to, że BitTorrent umożliwia za seedowanie i zbieranie ich krypto za to.
Warto czy nie warto.  Nie mówię o jakiś zarobkach tylko czy jeśli nie przeszkadza, nie spowalnia neta to mogłbym to sobie mieć.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
No tak, ponieważ wysyłasz pakiety to logiczne. Czy warto, moze i tak jak masz kilka komputerów, lub najlepiej maszynki koparki na seedowanie to bedzie zysk, tak to moze w 50 lat :D wykopiesz tego bitcoina
komentarz 28 maja 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Zacząłem o tym czytać. Po pierwsze przewinął się temat bitcoina, co jest błędne. BitTorrent ma własną walutę BTT. Nie dostajesz waluty za seedowanie, a za "sprzedaż" seedów. Inni użytkownicy płacą Ci, by szybciej pobrać. Działa tylko w przypadku popularnych plików. Właściwie to nie ma nic wspólnego z kopanie, tylko zwykły rynek usług(właściwie jednej usługi).

Reddit pisze, że to właściwie nie działa. Ludzie piszą, że mają udostępnione po 6Tb, a mają tylko 107 monet. Śmieszna sprawa z tym w ogóle. Ale to moja opinia.
komentarz 28 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
No widzisz czyli wychodzi na to że jest to raczej troche scam ale no kompa to nie niszczy a zawsze jest szansa że coś zarobisz
komentarz 28 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

@tkz, ja straciłem siły na dyskusje, bo tu jak do ściany "mojsza opinia jest najmojsza, mimo ze nie mam nawet podstawowej wiedzy o krypto i zarabianiu w ten sposób"

komentarz 28 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
edycja 28 maja 2021 przez janzw4
a mógłbyś proszę wytłumaczyć dlaczego takie jest twoje zdanie ? przypominam że to ty ciągle podawałeś tutaj przykład że nie możliwe jest zarobienie 1 bitcoina czy tam że może w 50 lat się to uda, mimo że jest on beznadziejny
komentarz 28 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)

@Wiciorny,
tak btw to dlaczego zamiast po prostu wymienić mi moje błędy, to ty piszesz taką wiadomość ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,562 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez kompowiec2 Mądrala (6,380 p.)
–4 głosów
1 odpowiedź 870 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Nixxn Nowicjusz (130 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 1,887 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez Niepokonana7999 Bywalec (2,250 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...