• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Grupy/Strony dla początkujących programistów

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
660 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Bartx Bywalec (2,120 p.)
Witam, kiedyś udało mi się znaleźć kilka różnych stron na których początkujący programiści/web developerzy mogli pokazać swoje umiejętności, ogólnie rzecz biorąc pokazać, że są i są gotowi do ewentualnej pracy. Niestety pamięć się zatarła. Może ktoś tutaj będzie wiedział o takich grupach/stronach, w szczególności Polskich, ale nie tylko. Jeśli tak to zachęcam do odpowiedzi.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 maja 2021 przez Ganci Użytkownik (670 p.)
Moim zdaniem możesz wyszlifować swój styl programowania i umiejętności np. na codewars, a później pomyśleć nad własnym projektem, rozwijać go, wrzucić na githuba. Później wysyłać CV  z linkiem do swojego pięknego portfolio z przykłądami napisanego przez Ciebie kodu do niezliczonej ilości firm i któraś w końcu się odezwie, jeśli piszesz ładne i wartościowe rzeczy.
–1 głos
odpowiedź 23 września 2021 przez admtomas Nowicjusz (140 p.)

np tutaj...na Codepen,

–3 głosów
odpowiedź 26 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (275,550 p.)

biorąc pokazać, że są i są gotowi do ewentualnej pracy

 takie trochę  słabe określenie "gotowi do pracy", jeśli nikt nigdy nie pracował, to nie jest gotowy do pracy, co najwyżej gotowy, aby nauczyć się pracować- bo to całkiem co innego

Nie spotkałem się z takimi stronami, mam na myśli strikte związanymi z  "pokazywaniem się" chociaż uważam, że o ile coś takiego było - to bazowało na zbiórkach "ofert pracy" dla juniorów, gdzie również mogłeś po prostu wkleić swoje CV ewentualnie dla rekruterów, aktualnie nie wiem jak to funkcjonuje, bo mimo że jest ogromny popyt to i podaż więc wiele rozwiązują już boty, z automatu skreślająć 50% kandydatów 

Podobne pytania

+8 głosów
3 odpowiedzi 2,187 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 323 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 436 wizyt

92,832 zapytań

141,776 odpowiedzi

320,824 komentarzy

62,163 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...