• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szanse dostania się do technikum na kierunek programista [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
–4 głosów
612 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez oliwa Nowicjusz (130 p.)
edycja 24 maja 2021 przez ScriptyChris
Siemano, mam pytanie, czy ze średnią 4,75 (czyli "pasek"), zachowaniem dobrym i wynikiem z egzaminu: polski 40%, matematyka 30%, angielski 20% mam szanse dostać się do technikum na kierunek programista? Dodam jeszcze, że nie mam dodatkowych osiągnięć, typu wygrana w konkursie.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Możliwe odpowiedzi:
tak (2 głosów, 25%)
nie (6 głosów, 75%)
3
komentarz 24 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)

A skąd mamy wiedzieć do jakiego technikum idziesz ? Jak chcesz oszacować swoje szanse to wejdź na np. waszaedukacja.pl i zobacz jakie są twoje szanse na dostanie się, a i tak btw to z takimi wynikami z egzaminów no będzie ciężko

komentarz 24 maja 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Jest w ogóle taki kierunek?
komentarz 25 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)
jest
komentarz 25 maja 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Dziwne, bo nawet studiów o takim kierunku nie ma. Jest jedynie specjalizacja gdzieniegdzie.
komentarz 3 lutego 2023 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

@oliwa, szansa na sukces. 

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 24 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
edycja 24 maja 2021 przez Wiciorny
Skąd mamy wiedzieć, nie spróbujesz, się nie dowiesz.
przejmowanie się w danej chwili, czy zastanawianie nic nie zmieni, to samo nic nie zmieni, że ktoś powie CI "nie nie dostaniesz się", albo dostaniesz się na pewno :)
4
komentarz 24 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)
Szanse ma każdy kto się rekrutuje, niezależnie czy jest dużo gorszy od pozostałych czy lepszy, więc pytanie powinno być retoryczne. Ale dziwnie to wygląda, czerwony pasek a wyniki egzaminu niższe niż przeciętne.
komentarz 24 maja 2021 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
Ogólnie rzecz biorąc, to do większości technikum biorą jak popadnie. Jak sobie przypomnę rodzynki z mojej byłej klasy, to myślę, że znaczna część nawet połowy takich wyników jak autor/ka postu nie mieli.

Pominę już fakt, że jedynie się zniechęci w technikum, bo jednak większość nauczycieli jest po prostu słaba, jeśli chodzi o przedmioty informatyczne. Oj, jak tylko sobie przypomnę niektórych...

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 506 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 517 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 2,724 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...