• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szanse dostania się do technikum na kierunek programista [ankieta]

–4 głosów
160 wizyt
pytanie zadane 24 maja w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez oliwa Nowicjusz (130 p.)
edycja 24 maja przez ScriptyChris
Siemano, mam pytanie, czy ze średnią 4,75 (czyli "pasek"), zachowaniem dobrym i wynikiem z egzaminu: polski 40%, matematyka 30%, angielski 20% mam szanse dostać się do technikum na kierunek programista? Dodam jeszcze, że nie mam dodatkowych osiągnięć, typu wygrana w konkursie.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Możliwe odpowiedzi:
tak (2 głosów, 25%)
nie (6 głosów, 75%)
3
komentarz 24 maja przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)

A skąd mamy wiedzieć do jakiego technikum idziesz ? Jak chcesz oszacować swoje szanse to wejdź na np. waszaedukacja.pl i zobacz jakie są twoje szanse na dostanie się, a i tak btw to z takimi wynikami z egzaminów no będzie ciężko

komentarz 24 maja przez JakSky Stary wyjadacz (14,090 p.)
Jest w ogóle taki kierunek?
komentarz 25 maja przez ITshnyk Obywatel (1,660 p.)
jest
komentarz 25 maja przez JakSky Stary wyjadacz (14,090 p.)
Dziwne, bo nawet studiów o takim kierunku nie ma. Jest jedynie specjalizacja gdzieniegdzie.

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 24 maja przez Wiciorny Mędrzec (184,850 p.)
edycja 24 maja przez Wiciorny
Skąd mamy wiedzieć, nie spróbujesz, się nie dowiesz.
przejmowanie się w danej chwili, czy zastanawianie nic nie zmieni, to samo nic nie zmieni, że ktoś powie CI "nie nie dostaniesz się", albo dostaniesz się na pewno :)
4
komentarz 24 maja przez ITshnyk Obywatel (1,660 p.)
Szanse ma każdy kto się rekrutuje, niezależnie czy jest dużo gorszy od pozostałych czy lepszy, więc pytanie powinno być retoryczne. Ale dziwnie to wygląda, czerwony pasek a wyniki egzaminu niższe niż przeciętne.
komentarz 24 maja przez Whiskey_Taster Stary wyjadacz (11,690 p.)
Ogólnie rzecz biorąc, to do większości technikum biorą jak popadnie. Jak sobie przypomnę rodzynki z mojej byłej klasy, to myślę, że znaczna część nawet połowy takich wyników jak autor/ka postu nie mieli.

Pominę już fakt, że jedynie się zniechęci w technikum, bo jednak większość nauczycieli jest po prostu słaba, jeśli chodzi o przedmioty informatyczne. Oj, jak tylko sobie przypomnę niektórych...

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 136 wizyt
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

85,727 zapytań

134,512 odpowiedzi

298,568 komentarzy

56,635 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...