• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy Mc Teams obsługuje dane języki programowania?

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
349 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Naselien Nowicjusz (130 p.)
Witam, czy Microsoft Teams obsługuje dane języki programowania: HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL. Muszę stworzyć platformę edukacyjną za pomocą tych języków, ale nie wiem czy Teams obsługuje powyższe języki.
4
komentarz 23 maja 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Co znaczy, że obsługuje?
2
komentarz 23 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

@Naselien,a co ma piernik do wiatraka? :D W sensie nie rozumiem zależności pomiędy MS Teams, a tworzeniem twojej aplikacji 

komentarz 23 maja 2021 przez Naselien Nowicjusz (130 p.)

@tkz, Chodziło mi o to czy aplikacja Teams jest zaprogramowana(?) tymi językami. Muszę stworzyć platformę, która wykorzystuje te języki.  Jestem zielony w kwestii programowania więc szukam alternatyw :D.

komentarz 23 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)

@Naselien, jeśli masz na myśli czy teams otworzy ci jakoś ten projekt w formie przeglądarki a nie kodu albo czy będziesz mógł wybrać sobie w udostępnianiu ekranu ten plik i teams ci to udostępni to nie, a jeśli chodzi o to czy można je przesyłać to tak

komentarz 23 maja 2021 przez Naselien Nowicjusz (130 p.)
Mam stworzyć platformę edukacyjną która udostępnia zalogowanym użytkownikom materiały edukacyjne. Aplikacja teams daję mi taką możliwość, ale rzecz w tym że mam wykorzystać do tego kilka języków programowania m.im: HTML, MySQL, PHP, JavaScript i CSS. Problem polega na tym, że nie wiem czy Teams jest wykonane, bądź wykorzystuje podane języki.
komentarz 23 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)

Mam stworzyć platformę edukacyjną która udostępnia zalogowanym użytkownikom materiały edukacyjne. 

No spk powodzenia

 Aplikacja teams daję mi taką możliwość

W jakim sensie daje ci taką możliwość ? Jakby no tak teams jest taką aplikacją bo po zalogowaniu możemy dostać dostęp do np. jakiejś karty pracy od nauczyciela 

Problem polega na tym, że nie wiem czy Teams jest wykonane, bądź wykorzystuje podane języki. 

Ale czekaj, co ma teams do tego że będziesz tworzyć platformę edukacyjną ? Czy teams do swojego działania wykorzystuje te języki to nie wiem ale czekaj masz " stworzyć platformę edukacyjną" więc co cie obchodzi działanie teamsa ? Ty masz stworzyć platformę edukacyjną a nie nwm mówić o działaniu timsa, a i nie kopiuj treści swojego pytania i nie wklejaj tego jako komentarz bo skoro raz nie zrozumieliśmy o co ci chodzi to dlaczego mielibyśmy drugi ?

komentarz 23 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)

@Naselien,

Chodziło mi o to czy aplikacja Teams jest zaprogramowana(?) tymi językami. Muszę stworzyć platformę, która wykorzystuje te języki.

Czyli masz stworzyć platformę która wykorzystuje języki w których został stworzony tims ? 

komentarz 23 maja 2021 przez Naselien Nowicjusz (130 p.)
Pytam tylko czy teamsy wykorzystują te języki. Nakreśliłem ci sytuacje, bo nie zrozumiałeś Mojego pytania. Btw: Teams to platforma edukacyjna .
komentarz 23 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)

@Naselien,

Chodziło mi o to czy aplikacja Teams jest zaprogramowana(?) tymi językami. Muszę stworzyć platformę, która wykorzystuje te języki.  Jestem zielony w kwestii programowania więc szukam alternatyw :D.

Co oznacza "szukam alternatyw" ?

komentarz 23 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

@Naselien,a co ma edukacja do w/w technologii? :) 

komentarz 23 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)

@Naselien,

Pytam tylko czy teamsy wykorzystują te języki. Nakreśliłem ci sytuacje, bo nie zrozumiałeś Mojego pytania. Btw: Teams to platforma edukacyjna .

Spk ale na przyszłość lepiej zadaj swoje pytanie bo zajęło nam godzinę dowiedzenie się o co tak naprawdę ci chodzi 

komentarz 23 maja 2021 przez Naselien Nowicjusz (130 p.)

@ITshnyk, Nie chcę robić całej platformy od zera, programując tymi 5 językami bo zwyczajnie ich nie znam, czasu na naukę też nie mam. Teams jest już "gotową" platformą, ale nie wiem czy jest zbudowany z tych 5 języków (Bądź je wykorzystuje).

komentarz 23 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)

@Naselien,

 HTML, CSS, MySQL to nie języki programowania.

 

komentarz 23 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)
Więc co Pan chce? Skopiować kod MS Teams? Nie ma go na githubie :), nie jest open source.
komentarz 23 maja 2021 przez Naselien Nowicjusz (130 p.)
Nic z tych rzeczy :D. Powyżej wyjaśniłem do czego mi jest to potrzebne.
komentarz 23 maja 2021 przez Naselien Nowicjusz (130 p.)

@ITshnyk, Tego to nie wiedziałem :D. Teams nie jest z nich zbudowany?

komentarz 23 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)
A pisze Pan o programie MS Teams czy stronie internetowej?
komentarz 23 maja 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

@Naselien, zrób coś na wzór https://moodle.org/?lang=pl i będzie spoko. Wymienione technologie w zupełności wystarczą. 

komentarz 23 maja 2021 przez Naselien Nowicjusz (130 p.)

@ITshnyk, Teams.

komentarz 23 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)

@Naselien,

A ja Panu polecę zobaczyć ten film 

Będzie Pan dużo lepiej orientować się w temacie.

komentarz 23 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)

@Naselien,

Jest aplikacja MS Teams i strona internetowa MS Teams.

P.S. Tyle ode mnie w tym niezrozumiałym temacie.

Pozdrawiam!

1
komentarz 23 maja 2021 przez Naselien Nowicjusz (130 p.)
Na pewno zobaczę, dziękuję.
komentarz 24 maja 2021 przez Author[] Gaduła (3,130 p.)

Aplikacja Teams funkcjonuje na bazie Electron: https://www.electronjs.org/apps więc na pewno obsługuje języki: HTML, CSS i Javascript

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 4,339 wizyt
pytanie zadane 26 października 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Agachia Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,507 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 80 wizyt

92,550 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...