• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Blokada konta na facebooku

Fiszki IT
Fiszki IT
–1 głos
79 wizyt
pytanie zadane 20 maja w Sieci komputerowe, internet przez Lama_Warzywo Nowicjusz (120 p.)
Witam,
moje konto na facebooku zostało wczoraj zablokowane. Wiem za co dostałem bana. Moje pytanie brzmi na jak długo jest ban za pisanie wulgarnych i obraźliwych komentarzy na instagramie? Żałuję tego co zrobiłem. Czy to blokada permanentna? Co mogę zrobić w tej sytuacji?
To konto jest dla mnie bardzo ważne a nie posiadam pod ręką żadnego dowodu tożsamości z powodu nie ukończenia 18 lat. Proszę o pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 maja przez niezalogowany
Zazwyczaj, pierwsze złamanie regulaminu grozi blokadą na 24 – 48 h.

Przy kolejnym, Facebook blokuje konto na 7 dni, jeśli się nie poprawimy – kolejna blokada wynosi 30 dni, następna kilka miesięcy.

Facebook ma też możliwość trwałego usunięcia konta.

Przeproś, wyraź głęboki żal, Odwołaj się .
komentarz 20 maja przez Lama_Warzywo Nowicjusz (120 p.)
Masz jakiś pomysł gdzie się mam odwołać? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji.
komentarz 20 maja przez Lama_Warzywo Nowicjusz (120 p.)
Niestety trzeba mieć 18 lat. Poczekam te godziny a jak dalej ban będzie trwał to będę musiał nowe konto stworzyć :(
komentarz 20 maja przez niezalogowany
Czekaj a będzie Ci dane..
2
komentarz 20 maja przez niezalogowany

Dodatkowo proponuje zaopatrzyć się w tzw "Kulturę"...Osobistą.

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4556004/dobre-maniery-sa-super

Powodzenia wink

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,624 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez alicja9 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 217 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 156 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

84,721 zapytań

133,526 odpowiedzi

295,919 komentarzy

55,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...