• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie można usunąć wiadomości na messengerze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,553 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Cichyjanek Nowicjusz (120 p.)
Witam. Moja znajoma wysyłała nagie zdjęcia swojemu ex na messengerze rok temu. Ja zauważyłem to gdy wszedłem jej na konwersacje. Zapomniała o tym. Prosiłem ją żeby usunęła lecz na messengerze wyskakuje opcja tylko żeby usunąć dla siebie... Chciałbym żeby cofnęła wiadomość lecz się nie da. Od czego to jest spowodowane? W jaki sposób pomóc znajomej?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 19 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
Odebranej wiadomości, nie da się już usunąć. Trwale zostaje. Możesz jedynie przed odbiorem przez nadawcę, co jest dosyć niedługą chwilą, chyba że on nie przetworzy tej wiadomości czyli wyślesz mu, ale on nie odtworzył, nie załadował nie zobaczył wiadomości, wtedy uprzedzając i usuwając on jej nie zobaczy.  tylko informacje "usunięta". Jeśli dotarła i jest oznaczona jako widziana, to możesz usuwac tylko widoczność po swojej stronie
komentarz 19 maja 2021 przez Cichyjanek Nowicjusz (120 p.)
Jeśli to są zdjęcia nieodpowiednie (nudes) to jest możliwość napisania do supportu messengera o prośbę usunięcia? Dziękuję za chęć pomocy!!! :))
komentarz 19 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
generalnie nie wiem, musisz pisać. Ale jeśli pobrał i zapisał, to nic to nie zmieni, druga sprawa, musiałbyś odpowiednio objaśnić dlaczego to Ty jako nadawca wysłałeś te zdjęcia, bo to wtedy na Tobie spoczywa odpowiedzialność, bo one nie są "powszechnie dostępne", a jak są to o tym nie wiesz

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 3,897 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2022 w Urządzenia mobilne przez alibaba123 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 42,834 wizyt
pytanie zadane 10 września 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Fraktal828 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 706 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2021 w PHP przez MateuszSikorski Obywatel (1,070 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...