• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Programowanie urządzeń

Object Storage Arubacloud
+1 głos
180 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez jakubjordanek Obywatel (1,320 p.)
Cześć od jakiegoś czasu myśle o rozpoczęciu nauki programowania urządzeń. Mam w głowie pewien projekt, który chciałbym zrealizować, ale nie wiem od czego zacząć. Chodzi mi głównie o programowanie tego typu urządzeń na jakim etapie to się robi, jaki język wykorzystać? Jeśli ktoś ma jakiś dobry poradnik do tego i może polecić to było by super. Z góry dziękuję :)
2
komentarz 18 maja 2021 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
O jakie urządzenia ci chodzi ?
komentarz 18 maja 2021 przez jakubjordanek Obywatel (1,320 p.)
Myślę o takich fizycznych urządzeniach np. do którego mówisz i zapisuje jakieś informacje albo głosem odczytuje jakieś dane

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 19 maja 2021 przez niezalogowany
komentarz 20 maja 2021 przez jakubjordanek Obywatel (1,320 p.)
dziękuje bardzo, pozdrawiam :)
komentarz 20 maja 2021 przez niezalogowany

Nie ma za co smiley

Cała przyjemność po mojej stronie wink

Miłego dnia

+2 głosów
odpowiedź 19 maja 2021 przez ITshnyk Obywatel (1,800 p.)

Na początek dużo osób poleca Arduino.

Zachęcam do zapoznania ze stroną Forbot mają kursy, właśnie między innymi Arduino, Raspberry Pi i nawet budowy robotów. Też mają swoje forum, więc może Pan zadać to samo pytanie u nich.

komentarz 20 maja 2021 przez jakubjordanek Obywatel (1,320 p.)
dzięki bardzo, pozdrawiam :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 179 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 472 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez lameguy Użytkownik (640 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...