• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brackets - czy bedzie nadal rozwijany?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
354 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2021 w Systemy operacyjne, programy przez czarkowsky Nowicjusz (240 p.)

Do tej pory jako początkujący pracowałem na Notepad++ Dzisiaj chciałem pobrać Brackets'a i kilka innych edytorów do porównania. Brackets odpowiada mi m.in ze względu na mój jeszcze słaby angielski, a on posiada również polską wersję językową. Jednak na stronie brackets.io czytam, że wsparcie ma do 1 sierpnia br. i nie widzę opcji pobrania pliku, jedynie link do GitHub'a. Czy jest więc sens zapoznawania się z nim, czy będzie dalej rozwijany i skąd go teraz pobrać (na str. GitHub'a jest plik Brackets.Release.1.14.2.msi - czy to jest plik instalacyjny?). Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam forumowiczów!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 maja 2021 przez niezalogowany
wybrane 17 maja 2021 przez czarkowsky
 
Najlepsza

http://brackets.io/

poleca migracje =>

https://code.visualstudio.com/migrate-from-brackets

Może warto spróbować ?

Według mnie warto smiley

komentarz 17 maja 2021 przez czarkowsky Nowicjusz (240 p.)
Tak, dzięki, widziałem. Rozumiem, że z Brackets'em dać sobie spokój?
komentarz 17 maja 2021 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)
Dla wielu programistów VSCode służy jako tańsza alternatywa dla WebStorma czy PHPStorma. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby takową (lepszą) alternatywą był Brackets.
komentarz 17 maja 2021 przez niezalogowany

@czarkowsky,

Używałem Notepada ++ poźniej bardzo krótko Brackets'a i przesiadłem się n VS Code.

Spróbuj laugh... mogę się założyć że nie wrócisz do brackets'a wink

VS Code to naprawdę przyzwoite dobre narzędzie.

Oczywiście to tylko moje preferencje i subiektywna ocena smiley

komentarz 17 maja 2021 przez niezalogowany

@czarkowsky,

Aha Ucz się angielskiego bo jeśli chcesz zostać z programowaniem na dłużej to Cię nie ominie wink

Nowy edytor w wersji angielskiej pomoże Ci w naucecheeky

komentarz 17 maja 2021 przez czarkowsky Nowicjusz (240 p.)
Ok, bardzo Wam dziękuję! Sporo jest tych programów, więc wasza opinia na pewno bardzo mi pomoże. Rozumiem, że ostateczny wybór to indywidualna decyzja, ale chciałbym zawęzić listę do tych, którymi warto się zainteresować. Wiele osób poleca również Atom'a. Co o nim sądzicie?
komentarz 17 maja 2021 przez niezalogowany

Nie korzystałem z atoma więc się nie wypowiem...

Jest jeszcze jeden bardzo ważny argument przemawiający za VS Code który mi umknął...

Praktycznie około 90% darmowej nauki (youtube), (udemy płatne kursy) oparte jest na tym edytorze więc działając na nim oszczędzasz sobie wiele czasu, na rozwiązywania problemów laugh podczas pracy czy nauki. Mówiąc krótko jest po prostu wygodny i praktyczny.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 968 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 757 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 352 wizyt
pytanie zadane 14 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...