• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Włam na konta

Object Storage Arubacloud
+1 głos
249 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez holtts123 Nowicjusz (130 p.)

Witam, mam problem 2 dni temu ktoś zalogował się na moje konto instagram i zaczął follować 4000 osób i zmienił zdjęcie profilowe, ale większym problemem jest to że ktoś zalogował się na moje konto steam i moje przedmioty zostały sprzedane choć mam potwierdzenie na telefon i nikt w historii sie nie logował. tydzień temu miałem trojana ale zrobiłem format proszę o pomoc :/. prawdopodobnie jest to osoba z screenshota.

1
komentarz 11 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
ale czego oczekujesz? To jest wirtualna sprawa- dbaj bardziej o konto nastepnym razem.
komentarz 11 maja 2021 przez holtts123 Nowicjusz (130 p.)
w tym problem że nigdzie sie nie logowałem i  mam logowanie dwuetapowe
1
komentarz 11 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
dobra, ale czego oczekujesz pisząc taki post, jeszcze na forum programistycznym ?
komentarz 16 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
edycja 16 maja 2021 przez janzw4
jest to kategoria "Bezpieczeństwo, Hacking" a forum nie jest programistyczne tylko informatyczne, a oczekiwać może np. jakiejś pomocy z odzyskaniem przedmiotów czy ogólnie informacji co dalej powinien w takiej sytuacji zrobić.
komentarz 16 maja 2021 przez Oscar Nałogowiec (29,290 p.)
Jedynymi, którzy mogą pomóc to admini tamtych stron. Jeśli była w tym jakaś ich wina/niedopatrzenie to pewnie pomogą. Jeśli natomiast ten trojan wykradł twoje hasła (być może trojana na telefonie też masz) i włamywacz po prostu się zalogował to może być różnie. Z ich punktu widzenia może być trudno ustalić "kto jest prawowitym właścicielem" konta.
komentarz 14 kwietnia 2022 przez darkmouse Początkujący (280 p.)

@holtts123, 
Masz na steam tokena uwierzytelniającego ?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,395 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 770 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 612 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2022 w Bezpieczeństwo, hacking przez sisOOO Obywatel (1,370 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...