• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

WAT, SGGW - informatyka - opinie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,351 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Jeleniu Nowicjusz (120 p.)
Cześć, jestem już po większości tegorocznych matur, została mi jedynie informatyka ale czuję się w niej mocny więc się nie martwię o jej wynik. Niestety nie poszła mi tegoroczna matura rozszerzona z matematyki. Po wstępnym oszacowaniu wyników z matur (polski pp - 70, matma pp - 98, angielski pp - 96, angielski pr - 80, matematyka pr - 40) wyszło mi że na informatykę w stolicy nie dostanę się na PW ale mieszczę się w progach WAT (cywilne) oraz SGGW. Stąd ten temat postu. Jakie są wasze opinie na temat tych uczelni? Na którą będzie lepiej się zdecydować?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 maja 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Nie studiowałem na WAT, ale słyszałem opinie osób ktore tak.

Podobno studia I stopnia z infy na WAT są średnie, bo UW i PW zgarniają najlepszych studentów. Z drugiej strony opinie innych ludzi trzeba traktować z przymrużeniem oka, bo np. słyszałem dobre opinie o prywatnych PJWSTK czy WWSI.
Natomiast podobno jakość wzrasta na magisterce i doktoracie. Szkoda że się nie dostaniesz na PW choćby na ten "gorszy" wydział EITI.

O SGGW nie wiem nic.
komentarz 11 maja 2021 przez Jeleniu Nowicjusz (120 p.)
Niestety progi na PW są bardzo wysokie ;(

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,382 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 564 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,102 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,544 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...