• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

gdzie kupić domenę?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,474 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez lukaszczyz Nowicjusz (210 p.)
Witam. Zamierzam uruchomić swoją stronę internetową i nie wiem skąd najlepiej wziąć domenę. Doradzicie mi z jakiej strony najlepiej kupić?

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2015 przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)
ovh.pl - najtaniej wychodzi.
0 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Zależy o jakiej mówisz - .pl czy jeszcze innej. Nie polecam tych dużych rejestratorów typu nazwa.pl, az.pl czy home.pl bo jest cholernie drogo - dokładniej mówiąc to za pierwszy rok zapłacisz mało albo czasem nawet nic a za odnowienie już kwotę z kosmosu, kilka razy wyższą niż u innych normalnych rejestratorów.

A z tych co mogę polecić z własnych doświadczeń to hekko.pl, aftermarket.pl (chociaż niektórzy się obawaiają bo firma zarejstrowana gdzieś na Cyprze) i ovh.pl (niby wielka firma ale ceny domen bardzo przyzwoite). Miałem też doświadczenia z home.pl ale jak mówiłem polecić ich nie mogę. I odradzam też cal.pl - przypadek pana Mirosława.

Jak mówiłem, nie wiem o jaką domenę pytasz więc szczegółowo nie podpowiem.
0 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Biznes-host.pl najlepiej bo cena 15zł za .pl ale odnowienie już tylko 70 gdzie na nazwie cena 0zł ale odnowienie za rok 120.
komentarz 25 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
15 za rejestrację i 70 zł za odnowienie .pl wcale tak tanio nie jest ;)

https://www.ovh.pl/domeny/dotpl.xml

https://www.hekko.pl/domeny_cennik.html

Ale fakt że i tak dużo taniej niż na takim home.pl czy nazwa.pl.
komentarz 7 czerwca 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
...czy az.pl, gdzie zaśpiewali sobie ponad 300 złotych za przedłużenie na drugi rok. :)
0 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)

Od siebie mogę polecić: http://www.hostinger.pl/hosting-www

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 859 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez mateusz.zajac Obywatel (1,460 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,442 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 227 wizyt
pytanie zadane 2 października 2023 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...