• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hosting - wybór + pytanie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
150 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez Maciek06 Użytkownik (680 p.)
Witam,

Przymierzam się do opublikowania mojej pierwszej strony w sieci. I przychodzę z dwoma pytaniami

Po pierwsze. Czy jest się czegoś obawiać publikując stronę w sieci? Czy hostingi posiadają jakiś asystent?

A drugim jest sam wybór hostingu. Wiem że na stronie pana Mirosława pojawiła się reklama firmy SPD, jednak aktualnie przymierzam się do zakupu hostingu na stronie Cyber Folks. Mój budżet wynosi +- 70zł. Ma ktoś jakieś sugestie?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia !!!
komentarz 6 maja 2021 przez fff Gaduła (3,950 p.)

@Maciek06,a ile potrzebujesz pojemności i pamięci RAM

tak około?

komentarz 6 maja 2021 przez Maciek06 Użytkownik (680 p.)

@Filipczak, Backend prawie zerowy(dwie linijki kodu). Ruchu ciężko określić, ale tak myślę maksymalnie 5 000 osób na miesiąc 

komentarz 6 maja 2021 przez Maciek06 Użytkownik (680 p.)

@fff znaczy wiesz, nie wiem ile jest potrzebne. Cała strona na dysko ma około 20 MB

komentarz 6 maja 2021 przez Filipczak Gaduła (4,020 p.)
no to myślę, że zwykły cpanel/web server ci styknie
komentarz 7 maja 2021 przez fff Gaduła (3,950 p.)

@Maciek06,

to spokojnie 3gb, transfer bez limitu  ci wystarczy

masz darmowy hosting ct8.pl na POCZĄTEK

o tym hostingu (ct8) na YT

 

jeśli wolisz płatny to:

https://hosting.linux.pl/hosting-optymalny.html

https://www.webd.pl/

czy nowy: https://www.small.pl/#oferta

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 533 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 717 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 147 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2018 w Hostingi, domeny, usługi przez Ambroz Obywatel (1,840 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...