• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Facebook - integracja

Object Storage Arubacloud
–1 głos
328 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez mikey Użytkownik (820 p.)
edycja 30 kwietnia 2021 przez mikey
Cześć, znajdzie się ktoś kto pomoże (odpłatnie) w integracji z fb? Chodzi o integrację w PHP (Laravel) i wyświetlenie kilku potrzebnych danych

Szczegóły priv.

 

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2021 przez mikey Użytkownik (820 p.)
troszkę nie rozumiem negatywnego odbioru tego ogłoszenia. Napisałem go w dziale zlecenia ponieważ chcę zlecić dla kogoś pracę za która również chcę zapłacić... Napisałem o integracji z fb więc chyba więcej szczegółów nie potrzeba podawać publicznie...

więc o co chodzi?
komentarz 29 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
tylko, że z tego co mi się wydaje to nie jest forum- do ogłoszeń ani ofert. Pewnie dlatego taki negatywny feedback
2
komentarz 29 kwietnia 2021 przez mikey Użytkownik (820 p.)
ale jeśli to nie jest forum do ogłoszeń i ofert to dlaczego jest kategoria "ogłoszenia, zlecenia"?
komentarz 29 kwietnia 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)

@mikey,
Myślę że chodzi o to że podałeś bardzo mało informacji.

komentarz 30 kwietnia 2021 przez mikey Użytkownik (820 p.)
Szczerze mówiąc nie wiem co można więcej powiedzieć, integracja z FB ... I tyle. Myślę, że jeśli ktoś zna to API to bez większej różnicy dla niego czy chodzi o logowanie z FB czy pobranie danych
komentarz 30 kwietnia 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
No niby tak ale myślę że ludzie chcieliby więcej informacji
komentarz 30 kwietnia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Napisz chociaż o jaki język chodzi. Sama znajomość API to akurat najmniejszy problem.
1
komentarz 30 kwietnia 2021 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Też uważam, że chodzi o brak szczegółów. A powiedzieć można dużo, fajnie że już dodałeś więcej informacji. Istotne jest co to za język, czy to jakiś framework, a może jakiś system CMS/inna znana platforma. Można podać krótko co to jest za projekt. Czy to jest sklep internetowy pisany 10 lat temu, a może właśnie dopiero co tworzysz nowy portal o czymś tam. Jak ta integracja ma działać, czyli co trzeba zrobić. Oczywiście to nie muszą być szczegóły działania całego projektu, ale ogólnie, tak aby wyjaśnić co będzie potrzebne. Czy to chodzi np. o logowanie przez FB czy co, aby ktoś mógł sobie mniej więcej oszacować czy to jest praca na kilka godzin czy kilka miesięcy. Jak już mowa o czasie to można podać oczekiwany czas realizacji - czy potrzebujesz tego na jutro, czy spokojnie można to robić miesiąc. Warto podać kwotę jaką chcesz zapłacić lub jeśli nie wiesz to chociaż ogólne widełki.

Być może to nie wydaje Ci się istotne, ale z poziomu tego, kto ma się zainteresować ogłoszeniem, znacznie lepiej jest wiedzieć w co wchodzi, niż nie wiedzieć. Jak go coś zaciekawi to oczywiście może dopytać, ale no właśnie - musi coś najpierw zaciekawić ;)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 111 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2021 w PHP przez mikey Użytkownik (820 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 498 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2021 w PHP przez mikey Użytkownik (820 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2021 w PHP przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...