• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zmienić by moja karta sieciowa uzyskiwała 1gb (realtek gaming gbe family controller)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,134 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez hszaj Nowicjusz (120 p.)
Cześć,

Co mam zrobić gdy moja karta sieciowa w właściwościach pokazuje, że osiąga tylko 100mb. (obsługuje 1gb)

Próbowałem zmienić "Prędkość i dupkles" na 1g, ale nadal pokazuje 100mb.

Co mogę z tym zrobić? (kabel jest nowy)

karta to : realtek gaming gbe family controller

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
A  może masz ograniczenie na router, kabel, albo dostawca - ma takie łącze na twojej linii, że to jest maksymalna prędkość
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2021 przez Osse Mądrala (7,350 p.)

Prędkość obsługiwana to 1000 Mb (1 GB ) a to jaką masz prędkość 100Mb jest uzależnione od twojego dostawcy internetu i na to powinieneś zwracać uwagę,.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 573 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 427 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2021 w Sprzęt komputerowy przez ChomiQq Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 322 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...