• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki hosting vps polecacie?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
780 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez Igorek Mądrala (6,290 p.)
zmienione kategorie 24 kwietnia 2021 przez Arkadiusz Waluk
Pytałem sie już troche ogólnie o vps, to teraz czas na pytanie: Jaką firme polecacie?

Od hostingu chciałbym żeby był wstanie uczymać serwer socket , możliwe że z bazą danych , nie musi być jakoś super wydajny bo to chce to użytku narazie w gromie znajomych , i moze lekko szerszym .Noi oczywiście żeby nie był jakoś bardzo droogi, miał jakiś support ogar.
1
komentarz 24 kwietnia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Żaden, VPS to wywalanie kasy w błoto. Skalowalna chmura jest o wiele tańsza i bardziej wszewchstronna. A w przypadku VPS płacisz nawet gdy wykorzystałeś tylko 30% zasobów. Do tego brak skalowania w przypadku zwiększenia się ruchu np. przed świętami.
komentarz 31 lipca 2023 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

Ale z tego co czytałem, chmura jest bardzo droga (szczególnie z wielkiej trójki), jak się porówna zasoby sprzętowe / łącze które dostajesz do dyspozycji. Oczywiście wiele zależy od typu strony i przede wszystkim jej ruchu.

Moim zdaniem na start dobrze jest wybrać coś jak Digital Ocean czy VULTR. A jak wymagania wzrosną znacznie bardziej, to jakiś VPS od Hetzner_de czy ArubaCloud_pl.

komentarz 31 lipca 2023 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Jak ta skalowalność w chmurze działa? Czy to jest tak, że po prostu dostajesz lepsze parametry (na czas większego obciążenia), po prostu dostajesz więcej mocy obliczeniowej (dodatkowe rdzenie wirtualne i więcej RAM) oraz lepsze wyjście?

Sorry za głupie pytanie, nigdy nie korzystałem z chmury.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 kwietnia 2021 przez grocisko Nowicjusz (200 p.)

hej,

zerknij sobie na arubacloud.pl - tam masz do wyboru zarówno VPS jak i Cloud Pro (rozliczanie godzinowe).
Możesz skorzystać z vouchera - na chwilę obecną możesz dostać 50 zł na testy.

0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2021 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
Osobiście kiedyś korzystałem z hostingu https://www.lvlup.pro/pl/

Ceny dość przystępne, można zapłacić dosłownie dowolną metodą, support odpisuje w przeciągu 48h często jest to 10-15h i ogarnia. Mają też dość rozbudowane i aktywne forum na którym zawsze inni pomogą a jakby coś ci nie pyklo i zapomniałbys zrobić kopii no to możesz poprosić support o kopię zapasową. Nie jest to najlepszy hosting niewątpliwie ale poprostu miałem okazję kiedyś dłużej z niego korzystać i się nie zawiodłem zatem podsyłam Ci go byś mógł looknać. Może spodoba Ci się ich oferta :)

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 611 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2022 w Hostingi, domeny, usługi przez Dewidos Początkujący (280 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 520 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2022 w Hostingi, domeny, usługi przez doskanoness Obywatel (1,240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 239 wizyt
pytanie zadane 3 października 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez doskanoness Obywatel (1,240 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...