• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mikrofon ze słuchawkami, niewykrywalny.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
162 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Kaion Nowicjusz (140 p.)

 

 

Cześć, tak jak na zdjęciu, mam mikrofon na jack, nie wykrywa mi, ani mikrofonu, ani słuchawek, problem występuje nadal z innymi słuchawkami, na przednich jak i tylnych   złączach. Kombinowałem w ustawieniach itd., ale nic nie więcej nie przychodzi mi do głowy, może macie jakiś pomysł co z tym zrobić?  

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 22 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
Sterowniki są? Inne słuchawki, sety są czytane? Jesli nie to może problem z wejściem do komputera, jak nie to sterowniki i magistrala? A sam sprzęt sprawdzałeś na innym urządzeniu ?
Podaj jeszcze czy masz W10- i czy działało wcześniej a np. aktualizowałeś coś
komentarz 22 kwietnia 2021 przez Kaion Nowicjusz (140 p.)
Jak zauważyłem problem wszystko, zaktualizowałem, bez zmian, inne też nie, sprawdzałem wejście przednie i tylne, więc też raczej nie, słuchawki działają na laptopie bez problemu, win 10. wcześniej działało.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,255 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Ptyś Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 218 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 398 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...