• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kod źródłowy przeglądarki Brave.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
237 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2021 w C i C++ przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
Cześć

Chciałbym zdobyć kod źródłowy do przeglądarki Brave, ponieważ chciałbym po edytować trochę. Dodał bym pare funkcji lub po podmieniał ikony, np: w ustawieniach.
Chciałbym się dowiedzieć jak ten kod zdobyć, oraz jak przekompilować do pliku exe. Albo tak jak w Visual Studio "lokalny debunger" .
Proszę o pomoc

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 21 kwietnia 2021 przez ::{}:: Gaduła (3,890 p.)

Może tu coś znajdziesz

komentarz 21 kwietnia 2021 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)

Ok, pobrałem: brave-core, ale jak włączyć. Wiesz może?

komentarz 21 kwietnia 2021 przez ::{}:: Gaduła (3,890 p.)
Nie wiem, nie moje tematy :D
komentarz 21 kwietnia 2021 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
Ok, ale i tak dzięki, zawsze coś
1
komentarz 21 kwietnia 2021 przez Comandeer Guru (600,810 p.)

Nie uruchomisz tego, bo to nie jest kod przeglądarki. Brave jest budowane wokół Chromium. Jak już, to raczej powinieneś sklonować repo brave-browser.

Wciąż jednak utrzymuję to, co powiedziałem miesiąc temu: łatwiej będzie Ci to napisać przy pomocy Electrona.

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 1,125 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 139 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2021 w HTML i CSS przez SALVADOR Początkujący (310 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,478 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...