• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z przeglądarką

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
386 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Cześć. Przy wchodzeniu na większość stron muszę przechodzić poprzez walidację Cloudflare - muszę wypełnić małe zadanie w recaptcha. Jest to uciążliwe. Na dole strony mam informacje, że muszę przeskanować swój komputer antywirusem, zrobiłem to już na avaście 2 razy i dalej mam to samo. Avast nie wykrywa niebezpieczeństwa.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2021 przez VBService Ekspert (251,210 p.)
wybrane 18 kwietnia 2021 przez Bakkit
 
Najlepsza

Zobacz czy na innych przeglądarkach będziesz miał ten sam efekt (problem).

Tu możesz pobrać przeglądarki, które nie musisz instalować

komentarz 18 kwietnia 2021 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
To samo na firefox, domyślną mam chrome.
komentarz 18 kwietnia 2021 przez VBService Ekspert (251,210 p.)

A możesz podać, proszę, ze dwa linki do stron, na których musisz:

... przechodzić poprzez walidację Cloudflare

komentarz 18 kwietnia 2021 przez VBService Ekspert (251,210 p.)
komentarz 18 kwietnia 2021 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
A więc jakiego antywirusa polecasz? Do tej pory korzystałem z Avast wersji darmowej - każdy chwalił, ale jak widać nie zdał egzaminu.
komentarz 18 kwietnia 2021 przez VBService Ekspert (251,210 p.)

Pod W10 nie mam żadnego. Użyłem tych programów do zablokowania, mówiąc w bardzo dużym uproszczeniu "wszystkiego co się da" na kompie.

Na firewall-u zablokowałem cały ruch, udostępniając ręcznie wybranym aplikacjom dostęp do neta.

Używam wbudowanej ochrony:

korzystam z przeglądarki: Brave

 

Blokujemy wybraną aplikację zaporą systemu Windows ]

+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2021 przez ::{}:: Gaduła (3,890 p.)
Między innymi dlatego nie używa sie Avasta :D CloudFlare jest stosowany na wielu stronach i bodajże jest ochroną Anty DDoS. Wszystkie strony na które wchodzisz mając CloudFlare czy tylko kilka poszczególnych?
komentarz 18 kwietnia 2021 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Raczej wszystkie które mają CloudFlare.
komentarz 18 kwietnia 2021 przez ::{}:: Gaduła (3,890 p.)
No to jak wszystkie które mają CloudFlare to normalne, tutaj żadnego problemu nie ma
komentarz 18 kwietnia 2021 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Tylko, że wcześniej nie musiałem tego robić.
komentarz 18 kwietnia 2021 przez ::{}:: Gaduła (3,890 p.)
Ja mam podobnie, że na niektóre strony wchodze i raz mam CloudFlare a raz nie, to chyba normalne ;)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 395 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 222 wizyt
pytanie zadane 15 października 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 142 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...