• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak przechowywać treść strony

Object Storage Arubacloud
+1 głos
201 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2021 w PHP przez <Hunter> Początkujący (430 p.)
Hej mam problem tworzę witrynę w php i chcę dodać do niej coś ala czat/komentarze oraz dać możliwość tworzenia własnej pod strony dla urzytkownika z adminem (coś jak blog). Problem mam z przechowywaniem treści komętarza i tworzonych witryn bo niechcę zmuszać ludzi do tworzenia kodu w html. Czy są jakieś standardy odnośnie przechowywania tych danych?

Myślę nad urzyciem SQL i PHPMyAdmin ale nwm czy to dobre rozwiązanie.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Tak są standardy, baza danych jest takim standardem, lub jeśli twój serwer działa- to local-cash-local storadge, i dane zachowane beda w pamieci lokalnej.
komentarz 17 kwietnia 2021 przez <Hunter> Początkujący (430 p.)
Możesz objaśnić?
1
komentarz 17 kwietnia 2021 przez VBService Ekspert (252,740 p.)

Kolega @Wiciorny, popełnił "małą" literówkę, przez to temat mógł się wydawać trochę niezrozumiały, chyba chodziło o: local cache local storage   wink

1
komentarz 17 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
jezus, nawet nie małą
cash- głodnemu chleb na myśli
+1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Baza danych, zainstaluj XAMPP-a i masz wszystko, czego potrzebujesz. Tak w sumie działa CMS, który faktycznie chcesz stworzyć.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 152 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2018 w Python przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 513 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 235 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2019 w PHP przez _Visni4PL_ Obywatel (1,320 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...