• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hostink dla aplikacji Django i poczty

Object Storage Arubacloud
+1 głos
702 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Yatsek Nowicjusz (220 p.)
Dzień dobry. Obecnie szukam nowego hostingu do przeniesienia domeny oraz poczty i wdrożenia aplikacji napisanej w Django. Nie potrzebuję bardzo wyszukanych usług, ale hosta który możliwie tanio i bezpiecznie pozwoliłby mi na wdrożenie aplikacji mającej cele głównie marketingowe i informacyjne (strona dla prywatnej firmy) i utrzymanie poczty. Strona nie musi być 100% stabilna - drobne przerwy w dostawie usług nie powinny stanowić większego problemu. Hosting w PythonAnywhere wydawał się ciekawy, ale niestety nie świadczą usług hostingowych dla poczty. Próbuję wyszukać możliwie obiektywne opinie o popularnych i sprawdzonych firmach hostingowych, ale wiele z nich wydaje się sponsorowana. Natrafiłem na oferty SEOHost i OVH, które wydają mi się ciekawe, ale ciężko mi obiektywnie to ocenić. Jeżeli ktoś miał już styczność z tymi dostawcami, to zechciałby potwierdzić, czy faktycznie są to zaufane i solidne firmy hostingowe? Albo może istnieją inni dostawcy, u których można by było optymalnie wdrożyć aplikację Django?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
SEOHost  jak nazwa wskazuje to raczej nie jest to czego szukasz.

Jest dużo ofert, sporo osób poleca devil.net oraz MegiTeam. Z Zachodnich polecam Heroku i Digital Ocean.
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2021 przez niezalogowany
komentarz 21 kwietnia 2021 przez Yatsek Nowicjusz (220 p.)
Dziękuję bardzo za propozycje. Obawiam się, że (z tego co się dowiedziałem) Heroku nie obsługuje hostingu dla poczty, a takiej usługi także bym potrzebował. Przejrzałem także oferty m.in. Hetzner i Megiteam, ale pakiety, które obsługiwałyby Django, są dosyć drogie. Otrzymałem polecenie na Cyber_Folks i fktycznie ceny wydają się przystępne, chociaż poinformowano mnie, że oficjalnie nie wspierają aplikacji Django, ale że mogę spróbować ją wdrożyć. Czy ktoś może wypróbowywał tam hosting pod kontem Django?

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 275 wizyt
pytanie zadane 21 lutego 2022 w Python przez TerryLocks Użytkownik (590 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 316 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2020 w Python przez Bartek2k Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...