• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja umożliwająca jednorazowy dostęp do komputera

Object Storage Arubacloud
0 głosów
219 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez gabrielbk Nowicjusz (160 p.)
Witam mam pytanie czy istnieje jakiś bezpieczny program typu Team Viewer dzięki któremu mógłbym JEDNORAZOWO udostępnić komuś dostęp do mojego komputera? Potrzebuje tego tylko raz na 2 godziny i zależy mi na tym żeby osoba która otrzymała dostęp nie będzie mogła się po tym ponownie w dowolnej zyskać dostęp do mojego komputera

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
No właśnie Team Viewer udostępnia taką możliwość
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2021 przez tangarr Mędrzec (154,860 p.)
Pamiętaj tylko, że osoba, która będzie miała przez taki czas dostęp do twojego komputera bez nadzoru może zainstalować różne backdory, którymi dostanie się do komputera kiedy tylko będzie mieć na to ochotę.
komentarz 16 kwietnia 2021 przez gabrielbk Nowicjusz (160 p.)
Wątpie, żeby ta osoba cos instalowała jest zafuana  ale wole mimo wszystko byc bezpieczny po prostu zalezy mi zeby udostepnic na chwile dostep do komputera i czy istnieje taka aplikacja ktora umozliwia to i jest w miare bezpieczna
komentarz 16 kwietnia 2021 przez tangarr Mędrzec (154,860 p.)
TeamViewer możesz uruchomić tylko na chwilę bez instalowania. Jeżeli nie chcesz używać TeamViewera to możesz spróbować AnyDesk.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 222 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez xKirooo Początkujący (370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 502 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Leny John Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 398 wizyt

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,596 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...