• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poprowadzenie laika przez IT :)

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
374 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Alex96 Nowicjusz (190 p.)
Witam wszystkich forumowiczów!

Mam 17 lat i od dłuższego czasu interesuje się programowaniem. Mam w tym już jakieś pojęcie, lecz jeszcze niewystarczające umiejętności. Jakiś czas temu przyszedł mi pomysł na świetną aplikacje ( więcej mogę opowiedzieć zainteresowanym na priv). Problem leży w tym, że byłaby ona bardzo złożona a jeszcze do końca nie wiem jakby się za nią zabrać itp. Piszę więc z prośbą czy znajdą się tutaj na forum jacyś programiści aplikacji (webowe jak i mobilne) , którzy wzięliby pod skrzydełko(mentoring) młodą ambitną programistkę w zamian za pomoc w jakichś drobnych czynnościach przy pracy.

Jeśli są tutaj też jacyś chętni początkujący to również zapraszam do współpracy może wyjdą jakieś fajne projekty. Pozdrawiam :)
6
komentarz 14 kwietnia 2021 przez wojtek_suchy Mądrala (6,880 p.)

Radzę Ci zamiast szukać kogoś kto wziąłby cię pod skrzydełko, zacząć szukać tutoriali potrzebnych do napisania twojej aplikacji, jeśli będziesz miała jakiś konkretny problem, napisz na forum a pewnie znajdzie się ktoś kto ci pomoże

6
komentarz 14 kwietnia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Zamiast liczyć na kogoś, licz na siebie. W internecie jest prawie wszystko. Zwłaszcza podstawy.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 27 czerwca 2021 przez niezalogowany
edycja 27 czerwca 2021
komentarz 27 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
nie, cena. :D. Która często jest niemierzalna do efektu.
komentarz 28 czerwca 2021 przez niezalogowany

nie wszystko przekłada się na ceny i pieniądze laugh przynajmniej dla mnie ...

komentarz 28 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
zależy czy planujesz, "mieć", a nie tylko " posiadać" :) ...

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 302 wizyt
+8 głosów
3 odpowiedzi 399 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 414 wizyt
pytanie zadane 10 października 2021 w Nasze projekty przez krissto7 Gaduła (3,100 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...