• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zadanie_z_spoj_połowa.

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
480 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2021 w C i C++ przez ernesto Nowicjusz (140 p.)

Cześć, mam problem z tym zadaniem: https://pl.spoj.com/problems/POL/ .Program  według mnie działa poprawnie a mimo to spoj nie chce mi tego zaliczyć i pokazuje błąd "Missing testcases NoneT".Proszę o podpowiedź.

#include <iostream>
#include<string>
using namespace std;

int main()
{
    int ile;
    cin>>ile;
    string wyraz;
    for(int i=0;i<ile;i++)
    {
        cin>>wyraz;
        for(int i=0;i<wyraz.length()/2;i++)
        {
            cout<<wyraz[i];
        }
        cout<<endl;
    }

    return 0;
}

 

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2021 przez Bun1o Obywatel (1,620 p.)
Wygląda na to, że mają błąd sędziego albo zmieniali coś w kodzie sprawdzającym to zadanie, ponieważ w rozwiązaniu, które było oznaczone jako poprawne, gdy wrzuciłem je prawie rok temu, teraz wyskakuje ten sam błąd co Tobie
komentarz 14 kwietnia 2021 przez Bun1o Obywatel (1,620 p.)
Tym bardziej, że nikt od dwóch dni nie dał poprawnej odpowiedzi

https://pl.spoj.com/status/POL/start=0
1
komentarz 15 kwietnia 2021 przez ernesto Nowicjusz (140 p.)
Miałeś racje. Dziś wrzuciłem ten sam kod co ostatnio i przeszło. Dzięki za odpowiedź.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 162 wizyt
pytanie zadane 14 września 2023 w Python przez Tomasz M. Nowicjusz (150 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...