• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pliki są skorumpowane, uszkodzone (corrupted, damaged)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
361 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Corkus Nowicjusz (120 p.)
Dobry Wieczór. Chciałbym zapytać się co może być przyczyną mojego problemu.

Mój problem wygląda tak, iż zakupiłem laptopa jedynie z systemem FreeDOS, na który musiałem zainstalować system Windows 10, więc zrobiłem to przez bootowany PenDrive z narzędzia Microsoft. System zainstalowany, klucz aktywowany, zrobiłem aktualizacje systemu oraz aplikacji znajdujących się na laptopie, Następnie chciałem zainstalować chociażby LibreOffice, Steam, Discorda czy podstawowe sterowniki do karty graficznej przez usługę GeForce Experience. Niestety, ale każdy plik który pobiorę (lub jak już jestem w trakcie instalacji programu) okazuje się skorumpowany, corrupted, damaged, uszkodzony i kompletnie nic z tym nie mogę zrobić. Próbowałem wiele metod z Windows Defender, inną kolejnością instalowania sterowników, chsdsk w konsoli cmd, aktualizacje, reinstall całego systemu, ale kompletnie nic nie pomaga, a sam już nie mogę wytrzymać z nerów. Zrobiłem wszystko co jest w moim zakresie wiedzy, który nie jest duży, ponieważ na programowaniu, systemach itd. znam się jak ceglarz na pieczeniu ciasta.

Dlatego proszę o napisanie mi co powinienem zrobić w takiej sytuacji, jakie są niezbędne sterowniki do poprawnego działania systemu operacyjnego. Proszę o pomoc, kompletnie nie wiem co mam z tym zrobić.
1
komentarz 11 kwietnia 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
przeniesione 11 kwietnia 2021 przez Comandeer
Gwoli ścisłości corrupted file to plik uszkodzony, odpowiednikiem polskiego słowa skorumpowany jest corrupt.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 68 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez michal.huras Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Azeryc Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 462 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...