• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Ciągle nierozwiązany problem

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
130 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2021 w Grafika i multimedia przez Arek123 Nowicjusz (160 p.)
zamknięte 9 kwietnia 2021 przez Arkadiusz Waluk
Zrobiłem tak jak w instrukcji. Mam Windows 10, pakowanie wyglądało trochę inaczej ( inne opcje) ale w gruncie rzeczy to samo. Wysłałem, sprawdziłem na drugim e-mailu i ciągle ten sam problem. We wcześniejszym wpisie pomyliłem się, gdy otwieram załącznik z wysłanej wiadomości (stronę html) na drugim e-mailu, tekst i tabela wyświetlają się, ale grafika się nie wyświetla. Zamiast niej jest ikonka niewczytanej grafiki w lewym górnym rogu ramki, która miała być zdjęciem  (przedtem pisałem, że jest to "x"). Proszę o jakieś inne rozwiązania, chyba, że robię coś źle.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Widzę tutaj inny problem, prawdopodobnie twoja strona - korzysta z image- jako ścieżki do root, a ściażka ta zmieni się jeśli przeniesiesz jakolwiek foldery i pliki stąd, po prostu ten plik jest wczytywany z poprzedniej ścieżki "STATYCZNEJ", pewnie całkowitej.
Sprwadź jaka ścieżka jest podawana do pliku w twojej stronie

Np. zmienia się na ścieżce 1 z folderów, a ty wyszukujesz plik bezpośrednio od USER< albo co gorsza od dysku
komentarz 9 kwietnia 2021 przez Arek123 Nowicjusz (160 p.)
Mógłbyś mi powiedzieć co należałoby zmienić w tej ścieżce, by po wysłaniu przez e-maila pliku, strona się otwierała wraz z wczytaną grafiką i jak to zrobić.

 

http://file:///C:/Users/xxx/Desktop/Praca%202/stolice%20europy%20ulepszone.html

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 267 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 226 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2017 w Inne języki przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 626 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...