• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

nie mogę "zainstalować" SFML

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
389 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2015 w Inne języki przez niezalogowany

Mam Visual Studio 2015 i nie mam bladego pojęcia co robię źle. Pobrałem kod źródłowy, pobrałem na kilka różnych wersji i nadal nic. Robię wszystko według http://szymonsiarkiewicz.pl/poradniki/sfml-kurs-podstawowy/sfml-i-visual-studio/ a nawet inne poradniki i nic. Wyskakują błędy, albo program się zacina na stałe i jedynie zakończ proces działa. Miał ktoś też z tym problem??

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Może więcej szczegółów, tzn. pobrana paczka instalacyjna, czy program się kompiluje? Ewentualnie logi z kompilacji.
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Skompiluj ze źródeł SFMl
komentarz 24 sierpnia 2015 przez niezalogowany
no racja chciałem tylko wiedzieć czy są jakieś duże różnice między nimi dzięki wielkie za pomoc :)
komentarz 24 sierpnia 2015 przez niezalogowany
no ok to teraz kolejne pytanie. Dziala ale tylko na Release a na debug to mi błędy wywala gdy daję build solution to normalne??
komentarz 24 sierpnia 2015 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)
Musiałbyś pokazać konfigurację. Dla konfiguracji debug ustawiłeś biblioteki "-d"?
komentarz 25 sierpnia 2015 przez niezalogowany
albo jestem kretynem albo... nie wiem ale co kolwiek bym robił to nie potrafię tego zaimplementować.
komentarz 25 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Pokaż konfiguracje.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 191 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2020 w C i C++ przez NieMaJuzNazw Użytkownik (890 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 142 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 373 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2017 w C i C++ przez robertwe Gaduła (4,620 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...