• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukamy z kolegą zleceń / współpracy - programista fullstack .NET

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
461 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
edycja 6 grudnia 2021 przez marcin99b
W skrócie
Zajmuje się programowaniem komercyjnie od trochę ponad 3 lat, głównie w języku C#
Mam doświadczenie z .net core, asp.net, entity frameworkiem + podstawową, ale do tej pory w pełni wystarczającą wiedzę z baz danych
W międzyczasie uczyłem się hobbystycznie reacta i angulara, obecnie od początku 2021 roku pracuje jako fullstack c#+angular
Dodatkowo mam kolegę z dobrą wiedzą z technologii o których wyżej wspomniałem, za wyjątkiem reacta i angulara + z mniejszym doświadczeniem komercyjnym

Mam JDG - mogę wystawić fakturę

Szukam projektu przy którym byłaby dłuższa współpraca, nie interesują mnie mini zlecenia na jeden wieczór, wolę projekt do rozwijania przez najlepiej kilka miesięcy, z płatnością po osiągnięciu określonych etapów rozwoju projektu lub po wykonaniu konkretnych modułów (z tym się już dogadamy)

Interesują mnie zarówno zlecenia, jak i współprace za udział w zyskach, pod warunkiem że udział w zyskach będzie uczciwy (nie zgodzę się na 50% zysków, jeśli będę robił 99% roboty), oraz projekt uznam za zyskowny

Na początku wspomniałem o koledze - mogę robić zlecenie samodzielnie, ale jeśli byłoby na to zapotrzebowanie, możemy rozwijać projekt wspólnie

Dla osób technicznych -> projekt open source który projektowałem i którym zarządzałem przez rok (końcówka 2019 i większość 2020)
https://github.com/Devscord-Team/Watchman - bot do zarządzania serwerami discorda
Wraz z kolegą zajmowaliśmy się tworzeniem kluczowych funkcjonalności, takich jak system statystyk, system wykrywania spamu, system mapowania komend na nasze modele danych itd
W projekcie pomagali nam inni programiści, głównie początkujący chcący się nauczyć czegoś więcej o rozwijaniu oprogramowania - zajmowali się głównie pobocznymi funkcjonalnościami lub usprawnianiem istniejących
komentarz 13 listopada 2021 przez pionas0407 Gaduła (4,620 p.)
tak poza tematem to macie błąd:
https://github.com/Devscord-Team/Watchman/wiki/Pomoc-w-rozwoju-projektu

soon powinno być :D

Powodzenia w poszukiwaniu projektów!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2021 przez Monika Samulak Nowicjusz (160 p.)
Hej, jeśli ogłoszenie jest dalej aktualne to mam dobry pomysł na aplikację mobilną. Z chęcią przedstawiłabym ogólny zamysł i opis projektu. Myślę, że jeśli byśmy się dogadali jest to projekt zdecydowanie długoterminowy. Gdybyś był zainteresowany napisz e-maila pod adres: monikasamulak123321@gmail.com.
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Na UseMe.eu i Oferia.pl widuję dość często zlecenia dla programistów dot NET. Ostatnio nawet w Xamarinie się pojawiały. Ale tak jeśli chodzi o ASP.net core to jest tego trochę.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 448 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 113 wizyt
–1 głos
0 odpowiedzi 236 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...