• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jestem w szpitalu, mam tylko telefon, jak mogę zarobić?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
361 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
Hej kochani. Jestem w szpitalu, nie mam wogole rodziny. Mam tylko telefon. Potrafię programowa w c++, i mam jakieś pojęcie po prostu w IT,  macie może jakiś pomysł jakbym mógł sobie zarobić chociaż 50 zł dziennie abym miał na zakupy z glovo

3 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Wyjdziesz ze szpitala, wyzdrowiejesz - zarobisz na spokojnie, będzie czas, mniej stresu. Nie wiem na co leżysz, ale serio... będąc w szpitalu, najmniejszym zmartwieniem byłoby dla mnie aktualne zarabianie, serio.

Może zrzutka jakaś np. na Pomagam ? To też rozwiązanie, albo szerzenie kontentu jakiegos na którym się znasz, z programowania nie zarobisz jeśli dobrze się na tym nie znasz, ergo masz tylko telefon więc odpada- np. tworzenie stron co byłoby jakimś tam dobrym rozwiązaniem jeśli byś to robił dobrze i znał, a do tego miał działalność, czy robił zleceniówki
komentarz 3 kwietnia 2021 przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
Przeczytałem całośc

Ale wiesz, nie chce np na rzuce prosić o kasę, na rzeczy typu papierosy czy jedzenie
2
komentarz 3 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Ja wiem, ale nie przychodzi mi inny sposób serio,  też możesz poszukać "sponsora" wiem jak to brzmi nieładnie, ale mam na mysli kogoś, kto " faktycznie, potrzebuje jakiejś luźnej pracy, np redagowania tekstu czy czegoś" za grosze żebyś ty mógł mieć na jedzenie w okresie szpitalu, a on niskim kosztem jako benefit.
komentarz 3 kwietnia 2021 przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
Dobry pomysł, dziękuję Ci
2
komentarz 3 kwietnia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Możesz rozwiązywać ankiety oraz oglądać reklamy(za które masz wypłacane pieniądze). W czasach studenckich 1000zł z tego miałem dodatkowo :)
+3 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2021 przez RafalS VIP (122,820 p.)
edycja 3 kwietnia 2021 przez RafalS
Nic funkcjonalnego, za co ktoś mógłby zapłacić na szybko w cpp nie napiszesz. Tym bardziej na telefonie. Istnieje szansa, że leniwi studenci wrzucają zlecenia na rozwiązanie ich zadań domowych.
Wiem jak to brzmi, ale ja bym po prostu wyguglał jak szybko zarobić w sieci :P. Nie kazda strona to scam. Przyczytałem dwa pierwsze linki po wpisaniu "earn money online" w google i okazuje sie, że można np zarobić kilka dolarów na wypełnianiu ankiet.
1
komentarz 3 kwietnia 2021 przez niezalogowany

 Istnieje szansa, że leniwi studenci wrzucają zlecenia na rozwiązanie ich zadań domowych.

Zna Pan może jakieś miejsce, gdzie można takich studentów znaleźć?  

+2 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2021 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
W szpitalu raczej nie zarobisz. Możesz dawać lekcję (mentorować) początkującym, albo się uczyć. Jak inni już mówili ankiety to też dobry pomysł.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 393 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 207 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 434 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Utau Użytkownik (900 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...