• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie działający mikrofon po wejściu do aplikacji.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
363 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez Nalesniolek Nowicjusz (180 p.)
Dzień Dobry,

Ostatnio pojawił się u mnie pewien problem.

Postanowiłem, że zainstaluje ponownie grę Fortnite by sprawdzić co się w niej zmieniło. Natomiast prawię od razu wystąpił błąd z moim mikrofonem. Po wejściu do tej gry mikrofon przestał działać i tak jakby zmienił swój tryb ponieważ było słychać tylko dźwięki z komputera np. z lecącego filmu na youtube. Po uruchomieniu komputera problem nadal występował. Dopiero gdy go zamknąłem i włączyłem na drugi dzień mikrofon wrócił do żywych. Jednak poziom głośności jest niższy niż wcześniej. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
komentarz 31 marca 2021 przez Nalesniolek Nowicjusz (180 p.)
przeniesione 31 marca 2021 przez Comandeer
Poziom głośności w opcjach mikrofonu jest równy 100

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 31 marca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,790 p.)
Sprawdź sobie dobrze USTAWIENIA PRYWATNOŚCI MIKROFONU, swego czasu tygodniami nie mogłem rozwiązać problemu z mikrofonem nagłym, gdzie ani od strony systemu ani od strony zmiany no nic nie działało, a mikrofon nie reagował na dźwięki w systemie, w aplikacji- tylko nasłuchiwanie działało.
Okazało się, że aktualizacja Windows - WYŁĄCZYŁA mikrofon dla aplikacji

W razie takiego problemu https://www.youtube.com/watch?v=LI2_Uhg-Zf4&ab_channel=Dzichi
tutaj mi pomogło.
Sprawdź przy tym, czy wybrana aplikacja nie ma np. zablokowanego mikrofonu przez windows,  lub własnie do nich nie należy
komentarz 31 marca 2021 przez Nalesniolek Nowicjusz (180 p.)
To nie bład tego typu mam z tym wszystko odbrz.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 1,126 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 655 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 241 wizyt
pytanie zadane 31 października 2022 w Sprzęt komputerowy przez Programista12 Nowicjusz (180 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...