• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Lagi w grach

Object Storage Arubacloud
0 głosów
503 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2021 w Offtop przez Pioterer Początkujący (280 p.)
Mam komputer od około listopada, mimo posiadania 1000fpsów co jakiś czas mam lagi tak jakbym miał 15fpsów. nie jest to raczej wina internetu bo na speed teście mam ponad 90mb/s pobierania i przesyłania oraz około 4pingu. komputer ma takie problemy już od około 2 - 3miesięcy
komentarz 27 marca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Wyłącz Sysmain, sprawdź defregmentację dysku, sprawdź czy masz najnowsze sterowniki oraz aktualizację Windowsa. Zrób skan na wypadek wirusów. Gdy będą lagi wejdź w task manager i zobacz, które podzespoły są najbardziej obciążone.
1
komentarz 27 marca 2021 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)

@Pioterer, po co ci 1000 fps? Ustaw sobie V-sync albo jak się da (zależy od gry) to zmniejsz liczbę fpsów do max 120. Pewnie masz input laga, dlatego tak się dzieję

 

Albo to problem z dyskiem. Masz HDD? Mój były laptop też ścinał, bo zawinił dysk

komentarz 8 kwietnia 2021 przez Pioterer Początkujący (280 p.)
dysk mam ssd a z vsynciem próbowałem i z 120 też już wcześniej
komentarz 8 kwietnia 2021 przez Pioterer Początkujący (280 p.)
mam monitor 60hz jak coś i mimo że mi pokazuję np. 100fpsów to się zachowuje jakby było 10
komentarz 8 kwietnia 2021 przez Pioterer Początkujący (280 p.)
sysmaina wyłączyłem ale że nie pomogło to właczyłem z powrotem zoptymalizowałem tą defregmentację dysku czy jakoś tak sterowniki mam najnowsze i windowsa tez wirusow nie ma  tylko ostatniej rzeczy nwm jak sprawdzić (w menedżerze zadań? jak tak to gdzie dalej mam wejść?) nie jestem pewien czy o to chodzi ale jest napisane tam że procesor od 1 do 15% się wacha pamięć 44% dysk 0% sieć 0% procesor od 0 do 6%

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

–2 głosów
3 odpowiedzi 702 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 589 wizyt
pytanie zadane 3 września 2019 w Systemy operacyjne, programy przez nemek Użytkownik (540 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 514 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Squer Obywatel (1,170 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...