• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs języka Python - Arkadiusz Włodarczyk

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,252 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2021 w Python przez ow18 Nowicjusz (160 p.)
Witam,

Szukałem kursu języka Python i znalazłem jeden na stronie https://www.udemy.com

Czy ktoś kupił ten kurs i ma o nim opinie ?

Link do kursu: https://www.udemy.com/course/python-od-podstaw-dla-poczatkujacych/#instructor-1
1
komentarz 25 marca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
nie polecam kursów po Polsku... jeśli faktycznie chcemy rozwijać się w pełni, język angielski jest i będzie językiem programistów także, a często to co "Polskie tutoriale" potrafią tłumaczyć z angielskiego powoduje liczne problemy i niezrozumienie.
komentarz 25 marca 2021 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)

Przejrzałem kurs o SEO i był słaby. Tak jak kolega wyżej napisał - szukałbym czegoś anglojęzycznego. Gdybym ja teraz zaczynał naukę pyhtona (nie jestem programista pyhtona) wybrałbym to źródło - docs.python.org/3/tutorial/

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 25 marca 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
edycja 25 marca 2021 przez reaktywny
Tego kursu nie znam, ale miałem kurs C# tego autora i był bardzo kiepski.

Jeśli chodzi o kursy na Udemy to szukałbym angielskojęzycznych i takie bez hinduskiego czy w ogóle azjatyckiego akcentu :)

Jedyne dobre kursy w ojczystym języku do Pythona, to kursy Pana Pawła Krakowiaka - są naprawdę niezłe, choć ukierunkowane na Data Science. Niemniej jednak dobrych podstaw się nauczysz. Ma też sporo zestawów pytań, ćwiczeń.

https://www.udemy.com/user/krakowiakpawel9/
+1 głos
odpowiedź 25 marca 2021 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)
Korzystałem już z kursu Javy i Seo tego autora. Nie mam pojęcia jak wygląda kurs Pythona, ale do tej pory mam mieszane uczucia wobec twórczości Pana Arkadiusza.

Niskie ceny i bardzo dobry kontakt z kursantami są jak najbardziej na plus, dodatkowo w kursie były quizy na temat pozyskanej wiedzy, dzięki czemu można było się upewnić czy kursant dobrze zrozumiał temat.

Na minus za to na pewno lekko przestarzała wiedza - prawie połowa kursu Javy jest poświęcona Swingowi, którego już się nie używa. Kod pokazywany jest na białym ekranie, od którego bolą oczy (IDE równie przestarzałe - NetBeans). Brak budowania jednej aplikacji, na której pokazywane byłyby przykłady tych kodów, polskojęzyczne nazwy zmiennych, klas, interfejsów etc, słabe "nieżyciowe" przykłady.

Gdybym do tego kursu przystępował jako osoba totalnie początkująca, która nie miała styczności z programowaniem to możliwe, że programowanie bym totalnie olał i się tylko zniechęcił. Po kursie SEO nie mam jakichś większych uwag.
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2021 przez Adryan Początkujący (320 p.)
Mi też nie do końca leżą jego kursy, jakoś tak nie do końca czułem, że to jest to. Zostaje takie pewien niedosyt.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 770 wizyt
pytanie zadane 26 września 2020 w Python przez Mytwi Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 649 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 281 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2020 w Nasze poradniki przez MateuszRus Obywatel (1,060 p.)

92,563 zapytań

141,413 odpowiedzi

319,590 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...