• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem przy wyszukiwaniu strony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2021 w Inne języki przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

Cześć. Mam mały problem z wyszukiwarką google.

Tak wygląda moja strona na liście wyszukiwań:

Co mam zmienić, aby w miejscu ip (127.0.0.1) została wyświetlana domena.pl?

 

Pozdrawiam!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 25 marca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,810 p.)
Zacząć od tego, gdzie masz postawioną swoją domene, jaki wystawca, serwer hostuje twoją domene?
Bo aktualnie wyświetlasz localhost.
komentarz 25 marca 2021 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Dane zmieniłem na localhost pod "zbadaj element". Domenę mam na ovh a vps pod titanaxe.
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2021 przez My_DADD Nowicjusz (180 p.)
edycja 25 marca 2021 przez My_DADD
Przypuszczam iż twoja strona działa na locahost'cie, więc przeglądarka(program) szuka w rekordach dns czy twoja strona(ip) jest przypisana do jakiejś domeny. W window'sie tak samo jak w Linux'sie jest plik z lokalnym dns (/etc/hosts). W tym przypadku jeżeli jesteś na win10 to jest możliwość dodania nazwy domenowej dla twojej strony w lokalnym dns w pliku:  "C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts". Jest to zwykły plik tekstowy i wystarczy na jego końcu najlepiej dopisać to czego potrzebujesz w taki sposób:

(adres ip tej strony)        (nazwa - domena)

127.0.0.1        mojadomena.pl

 

W  ten sposób przeglądarka(czyli też wyszukiwarka) będzie wiedziała żę adres 127.0.0.1 ma nazwę domenową mojadomena.pl.
komentarz 25 marca 2021 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Dane zmieniłem na localhost pod "zbadaj element". Domenę mam na ovh a vps pod titanaxe.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 110 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 161 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2018 w HTML i CSS przez Kapux Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 429 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2017 w HTML i CSS przez gothdawid Nowicjusz (120 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,634 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...