• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Klawiatura - jaką wybrać?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
308 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez Dawid1Dawid21 Nowicjusz (120 p.)
najlepsza klawiatura do 72,50zł?

zepsuła mi sie a musze na teraz

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 marca 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Wiem że mocno wykracza poza budżet, ale i tak chciałbym cię zachęcić do klawiatury mechanicznej, które ostatnio mocno potaniały. Niedawno zakupiłem klawiaturę Genesis Thor 300 TKL na blue switchach za 170 zł i jestem mega zadowolony. Jeśli często korzystasz z klawiatury, naprawdę, bardzo polecam
+1 głos
odpowiedź 23 marca 2021 przez niezalogowany

Witam!

Osobiście korzystam z ZESTAW KLAWIATURA + MYSZ TRACER KEYBOX II RF NANO i jestem zadowolony z wyboru, zestaw jest bezprzewodowy, a cena to 45 zł.

Pozdrawiam!

komentarz 24 marca 2021 przez Dawid1Dawid21 Nowicjusz (120 p.)
niestety szukam przewodowych ale dzięki za odpowiedz
komentarz 24 marca 2021 przez niezalogowany
Tylko to nie jest taka, że potrzebuje bluetooth, ma taki mały wtyk USB, który się podłącza do komputera i już. Także jeśli Pan szuka przewodowej, dlatego, że nie ma na komputerze bluetooth ale ma port USB (w czym nie wątpię) to ta klawiatura będzie Panu pasowała.

Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2021 przez kacperan12 Początkujący (260 p.)

Do 70 zł znaleźć trudno. Korzystałem kiedyś z Californii, masz np. tu https://www.komputronik.pl/product/554879/california-access-gecco-ca-1419.html jest cicha i ma dobrze rozbudowane klawisze. Zależy do czego chcesz używać ;) do 100 zł jest całkiem ok

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 518 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2017 w Sprzęt komputerowy przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2023 w Sprzęt komputerowy przez Mroku2115 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 104 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2023 w Sprzęt komputerowy przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)

92,563 zapytań

141,413 odpowiedzi

319,590 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...