• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop programowanie <=4,5 tysiąca

Object Storage Arubacloud
0 głosów
234 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Cześć jestem na kupnie sprzętu do programowania
Zależy mi na dużej wydajnośći + 2x wyjście video
Kwota którą mam do wydania to około 4 tysiące złotych z jednym dodatkowym monitorem
Monitor jeden mam wybrany

iiyama 27" GB2730HSU-B1 z pivotem

Obecnie mam dell latitude e7440 i jestem bardzo zadowolony.

Co uważacie o tym wspomnianym poniżej. Tak jak napisałem musi mieć dwa wyjścia video i być jak najbardziej wydajny . Z tego co wiem może mieć na pewno 16 gb ramu( lepiej by było gdyby miał możliwość założenia 32)

Notebook Dell Inspiron 5505 15,6"FHD/Ryzen 5 4500U/8GB/SSD256GB/Radeon/W10 Silver   3389,00 brutto

Może jest jakaś lepsza opcja... .

Np:

Dell Precision 7510 i7-6820HQ 32GB 1TB SSD Nvidia Quadro M1000M 1920x1080 Klasa A
?????
komentarz 22 marca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Z swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że 8 GB ramu, to obecnie mało. Uważałbym z dell'ami precision/xps, lubią piszczeć.
komentarz 22 marca 2021 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)

@Grzegorz Mikina,

Inspiron nie ma gniazda stacji dokującej!

Ja pracuję na Precisionie i Latitude E5550. Mam 2x27". Jeden pracuje w 2k.

komentarz 22 marca 2021 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Precision ma 32gb ramu dwa wyjścia video w swoim dellu latitude e7440 mam wejście na stacje ale jak dla mnie to zbędne i nie sadze żeby kiedyś przy pracy mi się przydało, ale kto wie. Przypuszczam że precision ma również wejście na stacje dokującą.
Dobrze, a w podobnym budżecie co by to mogło jeszcze być? Co byście polecali?
komentarz 26 marca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

@tkz,8gb ramu na programowanie, mało,  prawda. 
Uważałbym z dell'ami precision/xps, lubią piszczeć. - > z autopsji potwierdzam 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 marca 2021 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Potrzebujemy więcej informacji

1) Kwota przeznaczona na zakup:

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

5) Osobiste preferencje:

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

Ranking laptopów https://techlords.pl/polecane-laptopy/

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 398 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 1,338 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 195 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...