• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Najlepszy, darmowy sposób na hostowanie aplikacji w express.js

+2 głosów
161 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2021 w HTML i CSS przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)
Cześć, jakiś czas temu napisałem aplikacje internetową używając Node.js'a z expressem. Chciałbym mieć możliwość podpięcia ją pod jakąś platformę aby była dostępna 24/7 nie mniej jednak nie chciałbym za to płacić ponieważ jest to mały projekt i nic wartego takiego angażowania, słyszałem o heroku, sprawdziłem i bardzo spoko tylko wersja darmowa ma limity godzin i na dwie aplikacje (a drugą już tworzę) zbytnio nie styka :/ słyszałem też o ct8 nawet mam tam stronę w PHP ale nie mam pojęcia jak podłączyć tam Node(jeśli ktoś byłby w stanie pomóc byłbym wdzięczny) są jeszcze jakieś lepsze opcje? Słyszałem też o Vercel.com ale tam tylko statyczne stronki :/ chociaż może jest coś tego typu, nie wiem szukałem sporo ale nic nie znalazłem. Jeśli ktoś mógłby pomóc z góry dzięki.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 20 marca 2021 przez Landu Stary wyjadacz (11,840 p.)
Przy tworzeniu strony WWW na ct8, klikasz na "zaawansowane ustawienia" i tam masz do wyboru Node.js.
komentarz 21 marca 2021 przez CubeStorm Stary wyjadacz (14,960 p.)
Dokładnie, nawet w ofercie napisali, że obsługują node.js https://www.ct8.pl/offer
komentarz 21 marca 2021 przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)

@Landu, zgadza się, ale w jaki sposób podłączyć całą stronę? W przypadku PHP po prostu wrzucało się pliki ale w node.js'ie trzeba jakoś pobrać paczki i to wszystko uruchomić, przepraszam jeśli moje pytanie jest głupie ale naprawdę nie mam pojęcia jak to zrobić i byłbym wdzięczny za pomoc. 

komentarz 21 marca 2021 przez Landu Stary wyjadacz (11,840 p.)
https://wiki.mydevil.net/Node.js

Wszystkie komendy wykonujesz poprzez połączenie SSH do serwera.
komentarz 21 marca 2021 przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)
Dzięki

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 130 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2020 w JavaScript przez rejzer Użytkownik (680 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 113 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2021 w JavaScript przez poldeeek Mądrala (5,990 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 141 wizyt

88,701 zapytań

137,308 odpowiedzi

306,748 komentarzy

58,894 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...