• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Najlepszy, darmowy sposób na hostowanie aplikacji w express.js

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
386 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2021 w HTML i CSS przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)
Cześć, jakiś czas temu napisałem aplikacje internetową używając Node.js'a z expressem. Chciałbym mieć możliwość podpięcia ją pod jakąś platformę aby była dostępna 24/7 nie mniej jednak nie chciałbym za to płacić ponieważ jest to mały projekt i nic wartego takiego angażowania, słyszałem o heroku, sprawdziłem i bardzo spoko tylko wersja darmowa ma limity godzin i na dwie aplikacje (a drugą już tworzę) zbytnio nie styka :/ słyszałem też o ct8 nawet mam tam stronę w PHP ale nie mam pojęcia jak podłączyć tam Node(jeśli ktoś byłby w stanie pomóc byłbym wdzięczny) są jeszcze jakieś lepsze opcje? Słyszałem też o Vercel.com ale tam tylko statyczne stronki :/ chociaż może jest coś tego typu, nie wiem szukałem sporo ale nic nie znalazłem. Jeśli ktoś mógłby pomóc z góry dzięki.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 20 marca 2021 przez Landu Stary wyjadacz (11,880 p.)
Przy tworzeniu strony WWW na ct8, klikasz na "zaawansowane ustawienia" i tam masz do wyboru Node.js.
komentarz 21 marca 2021 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)
Dokładnie, nawet w ofercie napisali, że obsługują node.js https://www.ct8.pl/offer
komentarz 21 marca 2021 przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)

@Landu, zgadza się, ale w jaki sposób podłączyć całą stronę? W przypadku PHP po prostu wrzucało się pliki ale w node.js'ie trzeba jakoś pobrać paczki i to wszystko uruchomić, przepraszam jeśli moje pytanie jest głupie ale naprawdę nie mam pojęcia jak to zrobić i byłbym wdzięczny za pomoc. 

komentarz 21 marca 2021 przez Landu Stary wyjadacz (11,880 p.)
https://wiki.mydevil.net/Node.js

Wszystkie komendy wykonujesz poprzez połączenie SSH do serwera.
komentarz 21 marca 2021 przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)
Dzięki

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 205 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2020 w JavaScript przez rejzer Użytkownik (680 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 182 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2023 w JavaScript przez Sefinek Użytkownik (790 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 308 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2021 w JavaScript przez poldeeek Mądrala (5,980 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...