• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Promocje od JetBrains

Object Storage Arubacloud
0 głosów
382 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Cześć.

Chciałem zapytać czy jako uczeń technikum mogę ubiegać się o uzyskanie licencji na phpstorm za darmo. JetBrains wspomina tylko o studentach, ale na innych forach użytkownicy pisali, że wystarczy tylko wysłać zdjęcie legitymacji szkolnej.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 marca 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Chyba tylko studenci, trzeba zdaje się mieć e-mail w domenie uczelni.
0 głosów
odpowiedź 20 marca 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
Tak studenci mogą mieć jedynie wersje pełną i licencje- ale też trzeba mieć na uwadze, że tylko do własnych projektów, nie możesz wykonywać projektów na takiej licencji- na zlecenie, komercyjnych czy sprzedażowych o czym mało kto pamięta, a nie jest to sprawa "Błacha" :)
Jako osoba z technikum niestety takiej licencji nie dostaniesz, musi to być "wyższa szkoła, uniwersytet, akademia"
komentarz 20 marca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
To nie jest prawda. Będąc w technikum uzyskałem licencję akademicką jako uczeń technikum.
komentarz 20 marca 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
uzyskałeś licencje, ale nie akademicką...
komentarz 20 marca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Nie ma innej licencji w, którą bym się wpasował. https://www.jetbrains.com/community/education/#students
0 głosów
odpowiedź 20 marca 2021 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie wiem jak jest teraz, kilka lat temu bez problemu dostałem darmowego właśnie PhpStorma (do celów edukacyjnych) po wysłaniu skanu legitymacji ze szkoły średniej. Być może jest nadal tak samo. Polecam więc po prostu spróbować lub jak chcesz to wcześniej zapytać, najwyżej Ci odpowiedzą, że nie i nic się nie stanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 384 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2020 w Python przez mihalrudy Nowicjusz (200 p.)
+5 głosów
0 odpowiedzi 496 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 424 wizyt
pytanie zadane 16 października 2019 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...